
Інвертор мережевий Kaco BLUEPLANET 5.0 TL1 M2
- В наявності
31 444 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Мережеві інвертори Kaco відповідають всім вимогам, що вимагаються від сучасних сонячних фотоелектричних інверторів для використання в побутових і промислових фотоелектричних системах.
- Максимальная эффективность 97.2%
- Мульти- MPPT трекер
- Входящее напряжение до 600 В;
- На виході чиста синусоїда;
- Вбудований вимикач постійного струму
- Легкий, простий монтаж
- Зручні коннектори plug-in змінного і постійного струму
- Німецька якість
Мережевий інвертор Kaco BLUEPLANET 5.0 TL1 M2 відповідає всім вимогам побутових фотоелектричних систем: він легкий і може бути швидко встановлений, всі основні технічні характеристики відповідають сучасним розробкам. Надійна робота та вироблення гарантовані Kaco New Energy.
| Модель | BLUEPLANET 5.0 TL1 M2 |
| Номінальна потужність | 5000Вт |
| Макс. потужність фотомодулів | 5100Вт |
| Макс. напруга постійного струму | 600В |
| Мін. напруга для включення інвертора | 150В |
| Діапазон робочої напруги | 125-550В |
| К-ть MPPT трекерів | 2 |
| К-ть стрінгів | 2 |
| Макс. ток на вхід МРРТ | 2х 11.0А |
| Діапазон змінного напруга на виході | 1/N/PE, 230В |
| Частота змінного струму на виході | 50/60 Гц |
| Макс. ККД | 97.2% |
| Тип інвертора | Безтрансформаторний |
| Спосіб охолодження | Природний |
| Клас захисту | IP54 |
| Інтерфейс | 2 x Ethernet, USB, RS485 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kaco |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 5100 Вт |
| ККД, не менше | 97.2 % |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Сонячна батарея | Так |
- Ціна: 31 444 ₴