
Сетевой инвертор Growatt MAX 80KTL3 LV
- В наявності
169 313 ₴
Інвертор серії MAX відмінно підходить для горбистої місцевості, великих та складних дахів, оскільки в ньому встановлено 6 MPP трекерів. А встановлена система моніторингу з передачею даних GPRS дозволяє стежити за роботою станції, де б вона не була встановлена.
Провідні передові технології
Висока продуктивність
- Номінальна потужність до 80кВт
- Максимальна ефективність 99%
- 6 MPPT, підходить для горбистої місцевості та великого даху
Розумний
- 24/7 моніторинг
- Розумна діагностика стрінгів
Безпечний та надійний
- Захист від перенапруги для DC та AC
- Клас II Додаткова функція Anti-PID та AFCI Клас захисту IP65
Просте обслуговування
- Інтелектуальний моніторинг 12 стрингів
- Розумне локальне та дистанційне обслуговування, що
- економить час та вартість обслуговування
Це багатофункціональний прилад, що поєднує функції мережевого інвертора з вбудованим сонячним МРРТ контролером і дозволяє підключати додатковий он-лайн моніторинг.
Вбудований РК-дисплей відображає всі параметри та характеристики в процесі експлуатації приладу, а також забезпечує легкий доступ до програмування всіх функцій інвертора, таких як – налаштування вихідної напруги. Функції мережного інвертора передбачають генерацію енергії призначеної для живлення споживача та продажу надлишків у мережу за «зеленим» тарифом від фотоелектричних модулів.
| Модель | Growatt MAX 80KTL3 LV |
| Номінальна потужність | 80000Вт |
| Максимальна потужність | 88800ВА |
| Макс. потужність фотомодулів | 104000Вт |
| Макс. напруга постійного струму | 1100В |
| Мін. напруга для вімкнення інвертора | 250В |
| Діапазон постійної напруги | 200-1000В |
| К-сть МРРТ трекерів / К-сть входів | 6/2 |
| Макс. струм на МРРТ | 25A |
| Діапазон перемінного струму на виході | 230В /400В; 320-478В |
| Частота перемінного струму на виході | 50Гц/60Гц ± 5Гц |
| Макс. перемінний струм на виході | 128.8A |
| Макс. КПД | 99% |
| Тип інвертора | Безтрансформаторний |
| Спосіб охолодження | Розумне охолодження |
| Класс захисту | IP65 |
| Інтерфейс: RS232/RS485/Ethernet/RF/Wi-Fi | є / є /опц / опц / опц |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Growatt |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна потужність | 80000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 88000 Вт |
| ККД, не менше | 99 % |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Стан | Новий |
| Сонячна батарея | Так |
- Ціна: 169 313 ₴