Даний 3-х фазний інвертор призначений для забезпечення споживачів на протязі світлового дня електроенергією та продажу надлишку виробленої електроенергії за «зеленим» тарифом.
- Можливість перенавантаження інвертора сонячним полем на 50%
- Вбудований мульти МРРТ контролер, що підвищує ефективність відбору електроенергії від фотомодулів до 50% і більше;
- Максимальна ефективність 98.8%
- Вхідна напруга до 1100 В;
- На виході чиста синусоїда;
- Автоматичний перезапуск після відновлення мережі;
- Вбудований вимикач постійного струму
- Захист від короткого замикання та захист від перенапруги клас II;
- Звукова сигналізація;
- Висока надійність.
| Модель | MID 30000 TL3-X |
| Номінальна потужність | 30000Вт |
| Макс. потужність фотомодулів | 45000Вт |
| Макс. напруга постійного струму | 1100В |
| Мін. напруга для включення інвертора | 250В |
| Діапазон постійної напруги | 200-1000В |
| К-ть МРРТ трекерів | 3 |
| Кількість стрингів PV на трекер MPP | 2 |
| Макс. струм на вході на трекер MPP | 26А |
| Максимум. струм короткого замикання на трекер MPP |
32А |
| Частота змінного струму на виході | 50/60 Гц |
| Ном. напруга (діапазон*) | 220В/380В, 230В/400В (340-440В) |
| Макс. ККД | 98.8% |
| Тип інвертора | Безтрансформаторний |
| Спосіб охолодження | Розумне охолодження |
| Клас захисту | IP66 |
| Интерфейси: RS485 / USB / WiFi / GPRS / RF / LAN |
є/є/опц/опц/опц/опц |



