
Мережевий інвертор Growatt 8000 TL3-S
- В наявності
48 375 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
Цей 3-х фазний інвертор призначений для забезпечення споживачів електроенергією протягом світлового дня та продажу надлишку виробленої електроенергії за «зеленим» тарифом.
- Можливість перевантаження інвертора сонячним полем на 25%
- Вбудований мульти- МРРТ контролер, підвищує ефективність відбору електроенергії від фотомодулів до 30% і більше;
- Максимальна ефективність 98.9%
- Вхідна напруга до 1000 В;
- На виході чиста синусоїда;
- Автоматичний перезапуск після відновлення мережі;
- Вбудований вимикач постійного струму
- Захист від перевантаження і перенапруги;
- Можливість підключення декількох інверторів в одну систему;
- Звукова сигналізація;
- Висока надійність.
Це багатофункціональний прилад, що поєднує в собі функції мережевого інвертора з вбудованим сонячним МРРТ контролером і дозволяє підключати додатковий онлайн моніторинг. Вбудований РК-дисплей відображає всі параметри і характеристики в процесі експлуатації приладу, а також забезпечує легкий доступ програмування всіх функцій інвертора, таких як налаштування вихідної напруги. Функції мережевого інвертора передбачають генерацію енергії, призначеної для харчування споживача і продажу надлишків в мережу за «зеленим» тарифом від фотоелектричних модулів.
| Модель | Growatt 8000 TL3-S |
| Номінальна потужність | 8000Вт |
| Макс. потужність фотомодулів | 9600Вт |
| Макс. напруга постійного струму | 1000В |
| Мін. напруга для включення інвертора | 160В |
| Діапазон постійної напруги | 160-1000В |
| К-ть МРРТ трекерів / К-сть входів | 2/1 |
| Макс. ток на вхід МРРТ | 11.5А / 11.5А |
| Діапазон змінного напруга на виході | 3/N/PE, 230В /400В |
| Частота змінного струму на виході | 50/60 Гц |
| Макс. змінний струм на виході | 13.3А |
| Макс. ККД | 98.3% |
| Тип інвертора | Безтрансформаторний |
| Спосіб охолодження | Природний |
| Клас захисту | IP65 |
| Інтерфейс: RS232 / RS485 / Ethernet / RF / Wi-Fi | є / є / опц / опц / опц |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Growatt |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 9600 Вт |
| ККД, не менше | 98.3 % |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Стан | Новий |
| Сонячна батарея | Так |
- Ціна: 48 375 ₴



