
Бензиновий генератор Matari MX11000EA-ATS
- Немає в наявності
60 000 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизельний генератор MATARI MX11000EA-ATS. Трифазний генератор з максимальною потужністю 8,5 кВт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Країна виробник | Японія |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 8.5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 8 кВт |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 94 кг |
| Висота | 605 мм |
| Довжина | 790 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Ні |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Марка двигуна | Matari M440F |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 23 л |
| Споживання палива | 2.3 л/год |
- Ціна: 60 000 ₴


