
Дизельний генератор 1100 кВт ESTAR BES-1400 SA АВР GSM WI-FI
- В наявності
- Код: BES-1400
11 000 000 ₴
- Альтернатор STAMFORD (Великобританія)
- GSM або Wi-Fi моніторинг RAINBOW SCADA
- Контроль та керування дизельним генератором через додаток у смартфоні або через будь-який WEB-браузер.
- СМС інформування будь-яких на вибір подій та роботи генератора.
- Автоматизация введення резерву (АВР) ESTAR.UA
- Підігрів двигуна (Зимовий пакет до -35 °C)
- Захисний, всепогодний Кожух (Super Silent)
- Силовий агрегат BAUDOUIN + STAMFORD
- Панель управління DATAKOM D300 - D500 + GSM
Дизельна електростанція ESTAR BES-1400 SA, максимальною потужністю 1100 кВт/1250 кВА, комплектується двигуном BAUDOUIN (Франція) та альтернатором STAMFORD (Англія) європейської якості та підвищеною витривалістю. Електростанції даної серії відрізняються високим рівнем надійності, відмінними експлуатаційними характеристиками оптимальним співвідношенням «ціна-якість».
Однією з головних переваг даної серії є повна адаптація електростанції до найжорсткіших умов експлуатації 24/7, у тому числі безвідмовна робота в умовах низьких та високих температур, невибагливість до якості палива, підвищеної пилу і вологості, а також низькому вмісту кисню в гірській місцевості.
Фахівці нашої компанії дадуть відповідь на будь-які Ваші питання щодо підбору генератора, його доставки, монтажу та обслуговування нашим сервісним центром. За потреби наші фахівці виконають комплексний аудит вашого об'єкту та проведуть вимірювальні роботи всіх потужностей високоточним обладнанням.
Цілодобова технічна підтримка нашого сервісного центру оперативно вирішить будь-які питання у процесі експлуатації генератора у період гарантії 24-36 місяців. А після завершення гарантійного періоду, ви завжди можете розраховувати на нашу кваліфіковану техпідтримку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Estar |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 3 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Максимальна потужність | 1100 кВт |
| Напруга | 380 В |
| Номінальна потужність | 600 кВт |
| Повна потужність | 1250 кВА |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Дизельне |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер, Автоматичний запуск |
| Ступінь автоматизації | 1 |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12740 кг |
| Висота | 2811 мм |
| Довжина | 6601 мм |
| Ширина | 2470 мм |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Кількість циліндрів | 12 |
| Марка двигуна | Baudouin (Франция) |
| Об'єм паливного бака | 2000 л |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувацькі характеристики | |
| Двигун | BAUDOUIN |
| Номінальна потужність (кВт) | 1100 - 2500 |
| Номінальна потужність, кВт | 1100 - 2500 |
| Режим запуску | Автоматичний запуск, Ручний запуск, Електростартер |
| виготовлення | У капоті |
- Ціна: 11 000 000 ₴
