
Однофазний бензиновий генератор ESTAR EM 10000 EO AVR
- Немає в наявності
- Код: ESTAR EM 10000 EO
69 200 ₴
НОВИНКА! - ESTAR EM 10000 EO AVR
Потужність ― 10кВт. Кількість фаз - однофазний. Напруга - 230В. Частота - 50 Гц. Вигляд запуску електростарт. Об'єм бака (л) ― 50 л. Двигун - ESTAR ES 640
Опис
Бензиновий генератор ESTAR EM 10000 EO AVR відноситься до надійних та простих моделей, які призначені для автономного електропостачання невеликих об'єктів. Максимальна потужність генератора - 10 кВт.
Генератор використовує чотиритактний одноциліндровий двигун із верхнім клапаном від ESTAR. Об'єм бака 50 літрів, витрата палива до 4 л/год, тобто. ваша мініелектростанція з повним баком може пропрацювати до 10 годин безперервно.
Справжня європейська якість за розумними цінами ― рідкість для українського ринку. Не дивно, що при цьому модель ESTAR EM 10000 EO відразу набула великої популярності і завоювала серця споживачів.
Генератор простий та надійний у роботі, не вимагає додаткового навчання для його використання.
Область застосування
Бензиновий генератор ESTAR EM 10000 EO AVR відмінно підходить для електропостачання приватного заміського будинку, дачі, будівельного майданчика або автомайстерні.
Переваги та комплектація
Однофазний портативний генератор ESTAR EM 10000 EO AVR забезпечується додатково:
автоматичним вольт-регулятором,
силовою розеткою на 43 А,
лічильником мото-годин,
датчиком рівня олії,
акумулятором у комплекті,
електростартом для запуску двигуна
можливістю ручного запуску.
Крім того, генератор має ручку для перенесення і раму на двох колесах для зручності переміщення.
На ESTAR EM 10000 EO AVR надається дворічна гарантія.
Охолодження генератора повітряне,
Додаткові послуги
Наша компанія надає можливість отримати безкоштовні консультації з питань вибору генератора, всі технічні характеристики, а також допомогу у проведенні монтажу та пусконалагоджувальних робіт.
Якщо ви купуєте генератор у нас, то надалі ми готові консультувати та допомагати вам з усіх питань, пов'язаних з його експлуатацією.
Доставка, монтажні та пускові роботи
Ми здійснюємо доставку всіх моделей, в тому числі генератора ESTAR EM 10000 EO AVR по всій Україні. При необхідності ми виконуємо монтаж та запускаємо генератор, пояснюємо вам, як з ним працюють, заправляють бак та перевіряють рівень олії.
Можлива доставка на замовлення на певну модель цієї серії генераторів.
Польська техніка розрахована на споживача, який не має спеціальних знань, тому у вас не виникне жодних проблем із керуванням.
Важко з вибором і у Вас немає часу на пошуки потрібного устаткування?
Наші консультанти у Вашому розпорядженні!
Т. 044-221-83-43
т. 093-803-51-41
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Estar |
| Країна виробник | Польща |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 11 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 10 кВт |
| Номінальна сила струму | 43 А |
| Режим роботи | Аварійний |
| Термін служби | 10 років |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Ні |
| Кількість коліщат | 2 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Ручка для перенесення | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 140 кг |
| Висота | 690 мм |
| Довжина | 780 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Марка двигуна | ESTAR EV79H |
| Потужність двигуна | 23 к. с. |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.5 л |
| Об'єм паливного бака | 50 л |
| Споживання палива | 4 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глушник | Да |
| виготовлення | Відкриті |
| Колеса | Да |
| Кількість фаз генератора | Однофазний (230) |
| Номінальна потужність, кВт | 10,1 - 20,0 |
| Номінальна потужність (кВт) | 10,1 - 20,0 |
| Тип виконання: | Відкриті |
| Режим запуску | Ручний запуск, Електростартер |
- Ціна: 69 200 ₴