
Стабілізатор напруги Герц У 36-1-80 v3.0 (18 кВт) точний
- В наявності
45 900 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги ЕЛЕКС Герц У 36-1-80 v3.0
| Робочий струм, А | 80 |
| Номінальна потужність, кВА/кВт | 18 |
| Кількість ступенів стабілізації | 36 |
| Тип ключа | Тиристор |
| ККД стабілізатора не нижче, % | 98 |
| Споживана активна потужність на холостому ході не більше, Вт | 20 |
| Межі підстроювання вихідної напруги, В | - |
| Номінальна вихідна напруга, В | 220 |
| Номінальна вхідна напруга, В | 150 - 260 |
| Мінімальна робоча вхідна напруга, В | 120 |
| Максимальна вхідна робоча напруга, В | 280 |
| Точність стабілізації, % | 1 (2 В) |
| Час реакції на зміну вхідної напруги, мс | 20 |
| Частота мережі живлення, Гц | 50 |
| Обмеження струму КЗ та перенавантаження | автоматичний вимикач |
| Ручний байпас | є |
| Аналізатор мережі та стану стабілізатора | є |
| Дублюючий захист від перенапруг | є |
| Мікроконтролерне керування | є |
| Вихідний дросель | є |
| Захист від перегріву | є |
| Габаритні розміри, мм | 242x496x158 |
| Маса, кг, не більше | 21 |
| Гарантія, міс | 48 |
| Пороги відключення В | 120 - 280 |
| Країна виробник | Україна |
- Підвищена точність стабілізації;
- Двопроцесорне керування ARM-мікроконтролерами;
- Надійне керування трансформатором електронними ключами;
- Висока швидкість реакції зміну вхідного напруги;
- Абсолютно безшумний трансформатор тороїдального типу;
- Відсутність спотворень вихідної напруги;
- Мінімальне споживання електроенергії на холостому ході;
- Інтелектуальне керування системою охолодження з двома режимами швидкості обертання вентиляторів;
- Використання продуктивного голчастого охолоджувача для електронних ключів;
- Підстроювання порогу відключення за вхідною напругою 60-135 В;
- Налаштування вихідної напруги в межах 200-230В;
- Застосування джерела живлення імпульсного типу;
- Високоточний вимір вхідної напруги за технологією RMS;
- Вбудований аналізатор мережі та стану стабілізатора;
- Сумісність із бензо/дизель-генераторами;
- Наявність електронного режиму "транзит";
- Спостереження за вхідною напругою в режимі "транзит";
- Комплекс захистів від перегріву ключів та трансформатора;
- Застосування автотрансформатора без гальванічної розв'язки;
- Наявність фільтра для усунення високочастотних перешкод від мережі живлення;
- Наявність захисту від імпульсних перешкод із застосуванням вхідних та вихідних варисторів;
- Автоматичне відключення при появі на вході стабілізатора небезпечної зниженої або підвищеної напруги та автоматичне повернення до робочого стану після нормалізації напруги;
- Автоматичне відключення під час перевантаження або короткого замикання за допомогою автоматичного вимикача;
- Великий ЖК-дисплей з графічною індикацією та розширеним набором налаштувань та характеристик:
-одночасна індикація вхідної, вихідної напруги та поточного завантаження стабілізатора
-індикація вхідного струму, повної потужності, частоти мережі, температури трансформатора та ключів, номер працюючих ключів
-індикація даних про час роботи, відключення, спрацьовування захисту
-побудова графіків напруги та навантаження за добу
-можливість індивідуального налаштування підсвічування та контрасту екрану, а також звукового сигналу перевантаження
-можливість відображення інформації трьома мовами – Українська/English/Українська
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 120 В |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідний струм, не більше | 80 А |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 18 кВт |
| Повна потужність | 18 кВА |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| ККД, не менше | 98 % |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість ступенів стабілізації | 36 |
| Вихідна потужність кВт | 18 |
| Кількість фаз стабілізатора | Однофазний |
| Потужність (кВа) | Понад 15000 |
| Кількість щаблів | 36 |
| Фазність | 1 |
- Ціна: 45 900 ₴
