
Дизельний генератор 64 кВт RID 80 V-SERIES АВР GSM WI-FI
- В наявності
Ціну уточнюйте
- Альтернатор STAMFORD (Великобританія)
- GSM або WI-FI моніторинг RAINBOW SCADA
- Контроль та керування дизельним генератором через додаток у смартфоні або через будь-який WEB-браузер
- СМС інформування будь-яких на вибір подій та роботи генератора
- Автоматизація введення резерву (АВР) ESTAR.UA
- Підігрів двигуна (Зимовий пакет до -30 ℃)
- Захисний, всепогодний Кожух (Super Silent)
- Силовий агрегат SDEC+STAMFORD
- Панель керування DATAKOM D300 - D500 + GSM
Дизельна електростанція RID 80 V-SERIES , максимальною потужністю 64 кВт/88 кВА, комплектується двигуном Volvo європейської якості та підвищеною витривалістю. Електростанції даної серії відрізняються високим рівнем надійності, відмінними експлуатаційними характеристиками оптимальним співвідношенням «ціна-якість».
Однією з головних переваг даної серії є повна адаптація електростанції до найжорсткіших умов експлуатації 24/7, у тому числі безвідмовна робота в умовах низьких та високих температур, невибагливість до якості палива, підвищеної пилу і вологості, а також низькому вмісту кисню в гірській місцевості.
Фахівці нашої компанії дадуть відповідь на будь-які Ваші питання щодо підбору генератора, його доставки, монтажу та обслуговування нашим сервісним центром. За потреби наші фахівці виконають комплексний аудит вашого об'єкту та проведуть вимірювальні роботи всіх потужностей високоточним обладнанням.
Цілодобова технічна підтримка нашого сервісного центру оперативно вирішить будь-які питання у процесі експлуатації генератора у період гарантії 24-36 місяців. А після завершення гарантійного періоду, ви завжди можете розраховувати на нашу кваліфіковану техпідтримку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RID |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 3 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Максимальна потужність | 70.4 кВт |
| Напруга | 400 В |
| Номінальна потужність | 64 кВт |
| Номінальна сила струму | 115 А |
| Повна потужність | 88 кВА |
| Режим роботи | Аварійний |
| Термін служби | 50 років |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Дизельне |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Ні |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер, Автоматичний запуск |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Рівень шуму | 95.5 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 930 кг |
| Висота | 1605 мм |
| Довжина | 2320 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Марка двигуна | Volvo TD520GE |
| Потужність двигуна | 115.6 к. с. |
| Об'єм двигуна | 4760 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 13 л |
| Об'єм паливного бака | 350 л |
| Споживання палива | 14.3 л/год |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість фаз генератора | Трифазний (400) |
| Номінальна потужність (кВт) | 51 - 100 |
| Номінальна потужність, кВт | 51 - 100 |
| Режим запуску | Автоматичний запуск, Ручний запуск, Електростартер |
| Система охолодження двигуна | Вода+Повітря |
| виготовлення | Відкриті |
- Ціна: Ціну уточнюйте