
K&S 10000ATS
- Немає в наявності
31 000 ₴
Бензиновий генератор K&S 10000ATS
ФІРМЕННІ ДВІГАТЕЛІ
Для торгової марки «Könner&Söhnen» спеціально були створені двигуни серії KS, що пройшли багатогодинні та багаторівневі тести.
Фірмові двигуни КЗ надійні, зносостійкі й економні завдяки використанню системи OHV. Система OHV забезпечує підвищену ефективність згоряння палива та покращений термобаланс.
ІНДИВІДУАЛЬНІ СЕРІЙНІ НОМІРУ НА РУХАХ
Двигуни відповідають усім світовим і європейським стандартам якості, економності, екологічності (включно зі рівнем шкідливих викидів і рівнем шуму).
Кожен двигун і кожен генератор мають індивідуальний серійний номер, що дає змогу нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування.
Двигуни Könner&Söhnen вирізняються легким запуском і зниженою вібрацією. Лінійка двигунів представлена в діапазоні потужності від 2 до 8 кВт.
ЛЕГКА ТА ЗРУЧНА СИСТЕМА СТАРТА
Система полегшеного старту дає змогу швидко запустити двигун, не докладаючи великих зусиль. Потужніші моделі обладнані додатково системою автоматичного старту для зручності використання.
Верхнє розташування клапанів (ОНV) двигуна збільшує експлуатаційний термін, знижує витрату палива та зменшує рівень шуму.
ЗРУЧНА ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ
Зручна ергономічна панель керування дає змогу з легкістю керувати всім агрегатом і не потребує додаткових навичок. Сучасний інтелектуальний РК-дисплей завжди підкаже кількість відпрацьованих годин, частоту та вичавлюваний вольтаж. Інформація на дисплеї допомагає правильно оцінювати навантаження на пристрій і своєчасно проходити технічне обслуговування генератора, у такий спосіб продовжуючи термін його експлуатації.
СТАЛЬНИЙ БАК
Генератори «Könner&Söhnen» обладнані сталевим паливним баком збільшеного розміру, що продовжує час роботи генератора без дозаправляння. На баку розташований індикатор рівня пального для зручності експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner |
| Тип палива | Бензин |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна сила струму | 34.8 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 7.5 кВт |
| Максимальна потужність | 8 кВт |
| Повна потужність | 8 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 15 годин |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Термін служби | 5 років |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KS 440 |
| Об'єм двигуна | 440 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Потужність двигуна | 18 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 1.6 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 680 мм |
| Висота | 545 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Вага | 91 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор у комплекті | Так |
| виготовлення | Відкриті |
| Тип виконання: | Відкриті |
| Режим запуску | Електростартер |
- Ціна: 31 000 ₴
