
Однофазний бензиновий генератор DALGAKIRAN DJ 12000 BG-ME
- Немає в наявності
Ціну уточнюйте
Опис
Цей агрегат виготовлений в однофазному виконанні і може виробляти стандартна напруга в 200В при частоті струму, що дорівнює 50Гц.В першу чергу він відрізняється тим, що простий у процесі експлуатації, і його можна запустити в будь-який час за допомогою надійного електричного стартера. Бензиновий генератор DALGAKIRAN DJ 12000 BG-ME здатний функціонувати в безперервному режимі протягом 13 годин, і при цьому витрачається близько трьох літрів пального на годину. «Серцем» цього генератора є двигун з верхнім розміщенням клапанів, який, крім своєї надійності і економічності, відрізняється ще величезним запасом мотогодин. Вібрація, яка відбувається з-за постійної роботи мотора, мінімізується завдяки наявності спеціальних амортизуючих подушок.
Застосування
DALGAKIRAN DJ 12000 BG-ME використовується в якості основного, мобільного або резервного джерела електричного живлення. У першу чергу, з його допомогою можна вирішити проблему електропостачання на дачі, в котеджі, в сфері торгівлі або будівництва, а також в інших сферах, де відсутня ЛЕП необхідно постійне або періодичне електропостачання.
Основні переваги
Якщо купити DALGAKIRAN DJ 12000 BG-ME, то можна отримати генератор, що володіє такими перевагами, як:
• оптимальна продуктивність;
• відкритий корпус, який можна використовувати в приміщеннях з наявністю високих температур;
• зручність і простота не тільки в процесі експлуатації, але і при постійній транспортуванні на різні об'єкти, що забезпечується завдяки наявності транспортувальних коліс і зручних висуваються ручок;
• економічність у споживанні палива (порівняно з іншими аналогічними видами електростанцій);
• місткі баки, завдяки яким можлива тривала експлуатація генератора без частих дозаправок;
• мінімальні показники пожежної безпеки, незважаючи на високу перевантажувальну здатність;
• оптимальна ціна при відмінній якості цього агрегату.
Комплектація
Міні-електростанція разом з інструкцією по експлуатації продається в картонній коробочці і додатково оснащена транспортувальні колесами.
Додаткові послуги та обладнання
Доставка, монтажні та пусконалагоджувальні роботи:
Після того як ви придбали генератор DALGAKIRAN DJ 12000 BG ME, співробітники нашої спеціалізованої компанії "ЕНЕРГО-СТАР ЛТД" зможуть підключити обладнання та підготувати його до роботи. Доставка можлива за погодженням із замовником у будь-яку вказану ним точку України. Для консультації та розрахунку вартості слід зв'язатися зі спеціалістами нашої компанії.
Важко вибирати і у Вас немає часу на пошуки потрібного обладнання?
Наші консультанти у Вашому розпорядженні!
Т. 044-228-17-58
т. +38066-095-11-11
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dalgakiran |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 10.8 кВт |
| Максимальна потужність | 12 кВт |
| Повна потужність | 12 кВА |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 13 годин |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Термін служби | 10 років |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Genpower 2V77F |
| Об'єм двигуна | 614 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.2 л |
| Об'єм паливного бака | 30 л |
| Потужність двигуна | 16 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 3.5 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Вага | 110 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик рівня оливи | Так |
| Акумулятор у комплекті | Так |
| Номінальна потужність, кВт | 10,1 - 20,0 |
| Кількість фаз генератора | Однофазний (230) |
| виготовлення | Відкриті |
| Номінальна потужність (кВт) | 10,1 - 20,0 |
| Тип виконання: | Відкриті |
| Режим запуску | Електростартер |
- Ціна: Ціну уточнюйте