
Стабілізатор напруги Universal НСН 15000 (15 кВт)
- Немає в наявності
36 900 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги Universal НСН 15000
• Автоматичне відключення від мережі при підвищеному вхідній напрузі;
• Мультирівневий захист по струму;
• Режим «транзит»;
• Автоматична самодіагностика при включенні електроживлення;
• Меню користувача;
• РК-дисплей індикації рівнів вхідного і вихідного напруг;
• Відображення коду помилки в разі захисного відключення; ;
Серія представлена 3 модифікаціями, орієнтованими на стандартне, підвищений — HV, знижений — LV, напруга.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УКРТЕХНОЛОГІЯ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 255 В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 15 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 245 мм |
| Висота | 345 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Вага | 35 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Тип монтажу | Навісний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вихідна потужність кВт | 14 |
| Діапазон робочої вхідної напруги | 60-280 |
| Кількість фаз стабілізатора | Однофазний |
| Сходини перемикання | 36 |
- Ціна: 36 900 ₴

