
Стабілізатор напруги НСН Standart 35000 HV (35 кВт)
- Немає в наявності
50 620 ₴
Стабілізатор напруги НСН Standart 35000 HV
• Автоматичне відключення від мережі при підвищеному вхідній напрузі;
• Мультирівневий захист по струму;
• Режим «транзит»;
• Автоматична самодіагностика при включенні електроживлення;
• Відображення вхідної та вихідної напруги;
• Відображення коду помилки в разі захисного відключення;
• Меню користувача;
• виключення стабілізатора при перегріві силового трансформатора;
• відключення силових ключів при перегріві у разі перевантаження;
Забезпечує захист від:
• короткого замикання;
• перевищення струму, з можливістю безпечного навантаження на обмежений час для пускових струмів електродвигунів;
• імпульсних перевантажень струмом протягом 10 мс з відключенням на 1 хвилину;
• перенапруги в режимі "транзит" при підвищенні вхідної фазної напруги понад 260 В;
• некоректне підключення стабілізатора;
Серія представлена 3 модифікаціями, орієнтованими на стандартне, підвищений — HV, знижений — LV, напруга.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УКРТЕХНОЛОГІЯ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 175 В |
| Максимальна вхідна напруга | 285 В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 35 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 610 мм |
| Висота | 590 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Вага | 105 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість ступенів стабілізації | 16 |
| Діапазон робочої вхідної напруги | 60-305 |
| Кількість фаз стабілізатора | Однофазний |
| Сходини перемикання | 16 |
- Ціна: 50 620 ₴

