
Стабілізатор напруги Norma 20000 Exclusive (20 кВт)
- Немає в наявності
27 800 ₴
Стабілізатор напруги Norma 20000 Exclusive
• автоматичне відключення від мережі при підвищенні вхідної фазної напруги понад 260 В (300 В для моделей орієнтованих на підвищену HV напруга);
• Режим "транзит";
• Затримка на увімкнення — 5 секунд
• Світлодіодні індикатори режимів роботи - 8 ступенів вхідної напруги, напруга підвищена та перегрів трансформатора;
• Індикація режиму захисного вимкнення;
• вимкнення стабілізатора під час перегріву силового трансформатора;
• відключення силових ключів під час перегріву у разі перевантаження;
Забезпечує захист від:
• короткого замикання;
• перевищення струму, з можливістю безпечного навантаження на обмежений час для пускових струмів електродвигунів;
• перенапруги в режимі "транзит" при підвищенні вхідної фазної напруги понад 260 В;
• некоректне підключення стабілізатора;
Серія представлена 2 модифікаціями, орієнтованими на стандартну та підвищену (HV) напругу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | УКРТЕХНОЛОГІЯ |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 120 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 20 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 295 мм |
| Висота | 365 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Вага | 42 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Тип монтажу | Навісний |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість ступенів стабілізації | 12 |
| Діапазон робочої вхідної напруги | 60-265 |
| Кількість фаз стабілізатора | Однофазний |
| Сходини перемикання | 12 |
- Ціна: 27 800 ₴
