
Стабілізатор напруги CONSTANTA 16 MEDIUM СНСО — 18000 (18 кВт)
- Немає в наявності
21 400 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги має 16 ступенів регулювання напруги, крок щаблів регулювання становить 10 В. Максимальне відхилення вихідної напруги від номінального в діапазоні стабілізації (похибка) становить 5%. Час реакції стабілізатора на зміну вхідної напруги не більш ніж 20 мс.
Споживання електроенергії на холостому ходу 15-20 Вт.
Для комутації відпайок автотрансформатора застосовані симісторні ключі ТС 142/152 (6-й клас du/dt). Симистори розташовуються на голчастому радіаторі з активним повітряним охолодженням.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Номінальна потужність | 18 кВт |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Додаткові характеристики | |
| Тип монтажу | Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (1) | 38 |
| Висота (1) | 505 |
| Вихідна потужність кВт | 18 |
| Діапазон вхідної напруги, у разі вихідної 220 ± | 135-255 |
| Довжина (1) | 180 |
| Кількість ступенів стабілізації | 16 |
| Кількість фаз стабілізатора | Однофазний |
| Сходини перемикання | 16 |
| Трансформатор | тороїдальний |
| Ширина (1) | 295 |
- Ціна: 21 400 ₴

