
Стабілізатор напруги HHCТ-3x8000 CALMER (24 кВа)
- Немає в наявності
81 430 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трифазні стабілізатори напруги, призначені для корекції напруги в мережах електропостачання з номінальною фазною напругою 220 В і лінійною напругою 380 В.
Стабілізатор ННСТ CALMER забезпечує:
• захисне вимкнення у разі: перевищення рівня вихідної напруги, підвищеної температури силових елементів, короткого замикання в навантаженні• опціонально: захисне вимкнення за підвищеної напруги на виході, примусове охолодження, захист від неповнофазного режиму.
Стабілізатори розраховані на безперервний режим роботи, сферу застосування побут, промисловість, торгівлю, а також живлення електрообладнання й електроприладів, для яких точність живильної напруги є достатньою.
На передній панелі нормалізаторів розташовані: індикатори рівня вхідної напруги, індикатори стану стабілізатора, перемикач режиму роботи (стабілізація — транзит), автоматичні вимикачі максимального струмового захисту. На задній панелі під захисними знімними кришками розташовані вихідний і вхідний клемник для стаціонарного під'єднання стабілізатора, клемники для монтажу стабілізувальних блоків.
Завдяки можливості регулювання вихідної напруги на кожній фазі можна встановити бажаний рівень вихідної напруги. Швидка реакція, розширені сервісні можливості та точність підтримки вихідної напруги, головні переваги трифазних стабілізаторів цієї серії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RETA |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм, не більше | 40 А |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| ККД, не менше | 98 % |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна вхідна напруга | 243 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 147 В |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Точність вимірювання +/- | 1 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (1) | 80 |
| Висота (1) | 1070 |
| Довжина (1) | 360 |
| Кількість ступенів регулювання | 36 |
| Кількість фаз стабілізатора | Трифазний |
| Потужність, кВа | 24 |
| Ширина (1) | 600 |
- Ціна: 81 430 ₴
