
Стабілізатор напруги HOHC-5500 SHTEEL (5,5 кВа)
- Немає в наявності
13 530 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатори серії Shteel є пристроями підвищеної точності та призначені для живлення відповідальних приладів і обладнання промислового та побутового призначення з підвищеними вимогами до якості живильної напруги. Завдяки порівняно малій величини щабля регулювання ці вироби не викликають ковзання або помітних змін яскравості освітлювальних приладів у процесі корекції змін вхідної напруги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RETA |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм, не більше | 25 А |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| ККД, не менше | 98 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Тип монтажу | Навісний |
| Точність вимірювання +/- | 3 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (1) | 20 |
| Висота (1) | 470 |
| Вихідна потужність кВт | 5,5 |
| Довжина (1) | 150 |
| Кількість ступенів регулювання | 16 |
| Кількість ступенів стабілізації | 16 |
| Кількість фаз стабілізатора | Однофазний |
| Потужність, кВа | 5.5 |
| Ширина (1) | 265 |
- Ціна: 13 530 ₴