
Стабілізатор напруги НОНС-11000 NORMIC (11 кВа)
- Немає в наявності
14 410 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатори напруги серії Normic являють собою автоматичний регулятор напруги вольтодобавного типу зі ступеневим регулюванням. Кількість ступенів регулювання — 9. Серійно вироблені стабілізатори цього типу мають величину ступеня регулювання 15 вольтів. Отже, вихідна напруга стабілізатора відрізнятиметься від номінального (220 вольтів) на величину трохи більш ніж половину ступеня (тобто 220 ± 8 вольта) у разі зміни вхідної напруги від мінімального до максимального значення робочого діапазону. Така точність не є прецизійною, але, зазвичай, її досить для переважної більшості приладів і пристроїв як побутового, так і промислового призначення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RETA |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм, не більше | 50 А |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| ККД, не менше | 98 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вхідна напруга | 278 В |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Мінімальна вхідна напруга | 120 В |
| Номінальна потужність | 11 кВт |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові характеристики | |
| Тип монтажу | Навісний |
| Точність вимірювання +/- | 3.5 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (1) | 25 |
| Висота (1) | 440 |
| Вихідна потужність кВт | 11 |
| Довжина (1) | 194 |
| Кількість ступенів регулювання | 9 |
| Кількість фаз стабілізатора | Однофазний |
| Охолодження | Пасивне |
| Точність стабілізації, % | 5 |
| Ширина (1) | 441 |
- Ціна: 14 410 ₴