
Дизельний генератор 32 кВт Aksa APD 40A АВР GSM WI-FI
- В наявності
Ціну уточнюйте
- Альтернатор STAMFORD (Великобританія)
- GSM або WI-FI моніторинг RAINBOW SCADA
- Контроль та керування дизельним генератором через додаток у смартфоні або через будь-який WEB-браузер
- СМС інформування будь-яких на вибір подій та роботи генератора
- Автоматизація введення резерву (АВР) ESTAR.UA
- Підігрів двигуна (Зимовий пакет до -30 ℃)
- Захисний, всепогодний Кожух (Super Silent)
- Силовий агрегат SDEC+STAMFORD
- Панель керування DATAKOM D300 - D500 + GSM
Дизельна електростанція Aksa APD 40A, максимальною потужністю 32 кВт/40 кВА, комплектується двигуном Aksa (Турція) європейської якості та підвищеною витривалістю. Електростанції даної серії відрізняються високим рівнем надійності, відмінними експлуатаційними характеристиками оптимальним співвідношенням «ціна-якість».
Однією з головних переваг даної серії є повна адаптація електростанції до найжорсткіших умов експлуатації 24/7, у тому числі безвідмовна робота в умовах низьких та високих температур, невибагливість до якості палива, підвищеної пилу і вологості, а також низькому вмісту кисню в гірській місцевості.
Фахівці нашої компанії дадуть відповідь на будь-які Ваші питання щодо підбору генератора, його доставки, монтажу та обслуговування нашим сервісним центром. За потреби наші фахівці виконають комплексний аудит вашого об'єкту та проведуть вимірювальні роботи всіх потужностей високоточним обладнанням.
Цілодобова технічна підтримка нашого сервісного центру оперативно вирішить будь-які питання у процесі експлуатації генератора у період гарантії 24-36 місяців. А після завершення гарантійного періоду, ви завжди можете розраховувати на нашу кваліфіковану техпідтримку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aksa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 3 |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Максимальна потужність | 32 кВт |
| Напруга | 380 В |
| Номінальна потужність | 28.8 кВт |
| Номінальна сила струму | 52 А |
| Повна потужність | 40 кВА |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Дизельне |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1030 кг |
| Висота | 1280 мм |
| Довжина | 2260 мм |
| Ширина | 970 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Електростартер, Автоматичний запуск |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Марка двигуна | Aksa A3CRX32T |
| Об'єм паливного бака | 82 л |
| Споживання палива | 8.7 л/год |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість фаз генератора | Трифазний (400) |
| Номінальна потужність (кВт) | 20,1 - 50 |
| Номінальна потужність, кВт | 20,1 - 50 |
| Режим запуску | Автоматичний запуск, Електростартер |
| виготовлення | Відкриті |
- Ціна: Ціну уточнюйте
