
Джерела безперебійного живлення Riello Sentinel PRO SEP — 2200
- Немає в наявності
17 160 ₴
Джерела безперебійного живлення Sentinel PRO SEP — 2200
| Код виробу | Потужність ВА/Вт | Вхідний роз'єм | Вихідні роз'єми | Розміри, ШхГхВ мм. | Вага, кг |
| Sentinel PRO SEP — 2200 | 2200VA/1760W | C14 | 4 x C13 | 190 x 446 x 333 | 25,6 |
SENTINEL PRO — подальший розвиток успішної серії онлайн ДБЖ Riello Dialog Plus (AROS Sentinel 6). ДБЖ розроблений у повній відповідності з політикою компанії, спрямованої на збереження навколишнього середовища і є частиною програми Riello ECO Line ДБЖ.
SENTINEL PRO — ДБЖ, що працює за технологією подвійного перетворення напруги (онлайн), забезпечує найвищий рівень надійності і захист для критичного устаткування, такого як сервера, IT-системи для передачі і обробки мовної інформації і даних.
Для додатків, що вимагають більшого часу автономної роботи, ДБЖ SENTINEL PRO (ER моделі) можуть комплектуватися зовнішніми акумуляторними батареями і внутрішнім зарядним пристроєм підвищеної потужності для забезпечення оптимального часу перезарядки.
Всі ДБЖ SENTINEL PRO оснащені РК-дисплеєм з мнемонічної схеми для відображення інформації про вхідному і вихідному напрузі, частоті, рівень заряду батарей, навантаженні на ДБЖ і режимах роботи. Абсолютно новий дизайн інвертора, з повним мікропроцесорним управлінням, розроблений для досягнення максимальної ефективності роботи і розширених можливостей конфігурації. У стандартній конфігурації ДБЖ оснащений комунікаційними USB-портами і слотом розширення для установки додаткових адаптерів, перетворювачів протоколів і плат додаткових контактів.
SENTINEL PRO — високоефективний ДБЖ. Ця модель розроблена для максимальної економії енергії і має функцію автоматичного виключення (power-off push-button), яка забезпечує практично нульове споживання електроенергії, якщо до ДБЖ не підключене обладнання або навантаження енергосистеми. Модельний ряд SENTINEL PRO включає в себе ДБЖ наступного діапазону потужностей: 700 ВА, 1000 ВА, 1500 ВА, 2200 ВА і 3000 ВА.
Особливості:
- висока стабільність вихідної напруги.
- високий вхідний коефіцієнт потужності >0,97
- вбудований фільтр EMI
- висока перевантажувальна здатність
- вбудований комунікаційний слот для розширення функціональності дозволяє інтегрувати ДБЖ в різні інформаційні середовища (в стандартній комплектації пристрій комплектується портом RS232)
- для інформаційних ліній передбачений фільтр-захист RJ-12/45.
- система управління акумуляторними батареями з компенсацією провалів напруги до 40мс без переходу на батареї ДБЖ значно збільшують термін служби акумуляторів.
- може комплектуватися додатковими батарейними модулями для збільшення часу автономії (крім моделі 700ВА).
- моделі Power комплектуються посиленим зарядним пристроєм для роботи з зовнішніми батареями ємністю до 120/240 Аг, що дозволяє створювати системи безперебійного електроживлення, розраховані на тривалий час автономії з малим часом перезаряду акумуляторних батарей
| Вхідні параметри | |
| Номінальна вхідна напруга | 220-230-240В (одна фаза) |
| Макс. допустима напруга | 300 В |
| Частота | 50/60 Гц (вибирається автоматично) |
| Діапазон вхідної напруги | 140 |
| Коефіцієнт потужності | 0,99 |
| Діапазон вхідної частоти | 50Гц ±5% / 60Гц ±5% |
| Спотворення струму | <7% |
| Байпас | |
| Діапазон допустимої напруги, частоти | 180 — 264 В |
| Діапазон частоти | Обрана частота (від ±1,5 Гц ±5Гц, можливість конфігурування) |
| Вихідні параметри | |
| Вихідна напруга | За замовчуванням 230В (можливий вибір 220, 240В) одна фаза |
| Спотворення напруги при лінійній/искаж. навантаженні | <2%/<4% |
| Частота | За вибором: 50 Гц або 60 ГЦ або автонастройка |
| Зміна в статистиці | ±1% |
| Зміна в динаміці | <5% за 20 мс |
| Коефіцієнт потужності | 0,7 |
| ККД в режимі ECO Mode і Active Smart | 98% |
| Відхилення вихідної напруги | ±1% при статичному навантаженні, ±3% при динамічному навантаженні |
| Форма хвилі | Синусоїда |
| Хрест-фактор струму | 3:1 |
| Перевантажувальна здатність | 110% протягом 30хв. 130% протягом 30сек. 150% протягом 10сек. |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 0мс. при роботі ДБЖ в режимі подвійного перетворення, < 4 мс. При роботі в режимі високої ефективності |
| Акумуляторні батареї (серія POWER без внутрішніх батарей) | |
| Запуск від батарей при відсутності вхідної напруги («холодний» старт) | Так |
| Розширення батарей стандартними блоками Battery BOX | Так (крім 700) |
| Кількість і ємність зовнішніх батарей для серії POWER | 3шт. напругою 12В ємністю до 120Ач для моделі 1000ВА, 8шт. напругою 12В ємністю до 240Ач для моделі 2000ВА і 3000ВА |
| Час перевантаження | час |
| 100%<Нагр<110% | 2 хвилини |
| 110%<Нагр<150% | 5 секунд |
| Нагр<110% | 1 секунда |
| Експлуатаційні параметри, безпека | |
| Виконання | Tower (покриття) |
| Захист від підвищеної напруги | 300 Дж |
| Захист | перевантаження — коротке замикання – підвищена напруга – знижена напруга – перегрів – низький заряд батарей |
| Температура зберігання | -20 град. З +40 град. З (з батареями) -25 град. С +55 град. З (без батарей) |
| Робоча температура | 0 град. З / + 40 град. З |
| Відносна вологість | <95% без конденсату |
| Колір | Чорний |
| Нормативи | Безпека:EN 62040-1 і директива 2006/95/EL; ЕМС:EN 62040-2, категорія С2, і директиви 2004/108/EL. Рівень шуму <40 дБА на відстані 1 м Стандартні аксесуари. Кабель живлення, послідовний кабель, USB-кабель, керівництво з безпеки, коротке керівництво по експлуатації, ПО на CD-ROM |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Riello |
| Стан | Новий |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина (1) | 190 |
| Висота (1) | 333 |
- Ціна: 17 160 ₴