
GEKO 13001 ED-S/SEBA (13,8 кВа)
- Немає в наявності
Ціну уточнюйте
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трифазний бензиновий генератор GEKO 13001ED-S/SEBA (13,8 кВа).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Час безперервної роботи | 2 годин |
| Кількість фаз | 3 |
| Напруга | 400 В |
| Номінальна сила струму | 18.6 А |
| Повна потужність | 13.8 кВА |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 138 кг |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Марка двигуна | Briggs and Stratton B&S 386447 |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.7 л |
| Об'єм паливного бака | 10 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Користувацькі характеристики | |
| Число розеток 380 В | 1 |
| Габарити | 790х550х650 мм |
| Номінальна потужність, кВт | 10,1 - 20,0 |
| Електрична потужність генератора, 1-фаза, cosF=0,8, ВА | 6000 |
| Час автономної роботи | 2 год |
| Тривалість роботи за 100%/50% навантаження | 2/3,5 |
| Двигун | Briggs and Stratton B&S 386447 |
| Електрична потужність генератора, 3-фази, cosF=0,8, ВА | 13000 |
| Марка бензину | АІ-92 |
| Кількість фаз генератора | Трифазний (400) |
| Вольтметр | Да |
| Ток, 1-фаза, А | 42 |
| Клас захисту генератора | IP54 |
| Захист від перевантажень | Да |
| Глушник | Да |
| Активна потужність | 13 кВт |
| Число розеток 220 В | 1 |
| виготовлення | Відкриті |
| Кількість обертів | 3000 |
| Тип запуску | Ручний, електричний |
| Струм, 3-фази, А | 18.6 |
| Сила тока | 18.6 А |
| Об'єм бака | 10 л |
| Номінальна потужність (кВт) | 10,1 - 20,0 |
| Тип виконання: | Відкриті |
- Ціна: Ціну уточнюйте