
Пневмостеплер Mighty Seven SJ-CN90 для цвяхів, 50-90 мм
- В наявності
21 443 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пневмостеплер Mighty Seven SJ-CN90 - пневмоінструмент для скріплення різних матеріалів за допомогою спеціальних цвяхів. Представлена модель відноситься до професійного обладнання, працює на стислому повітрі, який подається від компресора. Здатний працювати з м'якими породами деревини, ДВП, фанерою, ДСП, гіпсокартоном та іншими будівельними матеріалами.
Призначення: використовується на будівництві, під час ремонтних робіт, складання і ремонту меблів, Монтажу дерев'яних конструкцій.
Переваги пневмотакера Mighty Seven SJ-CN90
- В якості кріпильного елемента використовуються цвяхи довжиною від 50 до 90 мм
- Захисний екран для більшої безпеки оператора під час роботи
- Швидке і просте підключення до звичайного компресора стисненого повітря
- Ергономічний дизайн забезпечує хороше балансування ваги, що знімає навантаження на руку під час тривалих робіт
- Барабанний тип магазину має велику місткість і може використовуватися більш тривалий час без перезарядки
- Магазин розташований під кутом 16° відносно корпусу інструменту, що полегшує роботу з важкодоступними місцями
- Дозволяє регулювати силу удару і глибину входження цвяха в матеріал
- Контактний тип механізму - щоб пневмотакер спрацював, робочий носик потрібно притиснути до поверхні оброблюваного матеріалу
Технічні характеристики пневмостеплера Mighty Seven SJ-CN90
| Тип кріплення: | цвях |
| Товщина кріплення: | 2.3-2.9 мм |
| Довжина кріплення: | 50 - 90 мм |
| Тип обойми: | барабанний |
| Ємність обойми: | 150 - 300 шт |
| Діаметр штуцера: | 1/4" |
| Тиск: | 6.3 бар |
| Кут нахилу магазину: | 16° |
| Габарити: | 310x130x310 мм |
| Вага: | 3.2 кг |
| Країна реєстрації торгової марки: | Тайвань |
| Країна-виробник: | Тайвань |
| Гарантія: | 12 міс |
Характеристики Пневмостеплер Mighty Seven SJ-CN90 для цвяхів, 50-90 мм
| Габарити | 310x130x310 мм |
| Вага | 3.2 кг |
| Мін. довжина кріпильного виробу | 50 мм |
| Місткість магазину | 150-300 шт |
| Макс. довжина кріпильного виробу | 90 мм |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйм |
| Тип витратного матеріалу | Цвях |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Пневмостеплер Mighty Seven SJ-CN90 для цвяхів, 50-90 мм
| Комплектація | Картонна упаковка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кріпильний засіб | Цвяхи |
| Довжина цвяха | 90 мм |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання сили удару | Так |
- Ціна: 21 443 ₴