
Заклепник пневматичний Mighty Seven PA-211 2,4-6,4 мм
- В наявності
17 264 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пневматичний заклепник Mighty Seven PA-211 - інструмент для скріплення металевих матеріалів між собою за допомогою витяжних заклепок. Цей пневматичний інструмент працює за допомогою стисненого повітря, який надходить до нього з компресора.
Призначення: активно застосовується для важких ремонтно-будівельних робіт, під час монтажних робіт різної тяжкості, на автосервісі для з'єднання різних елементів корпусу, на різних промислових об'єктах, в суднобудуванні.
Особливості пневмозаклепників Mighty Seven
- Ергономічний дизайн
- Висока продуктивність
- Тривалий термін експлуатації
- Висока якість виконуваних робіт
Переваги пневматичного заклепника M7 PA-211
- Клавіша включення легко і швидко повертається у вихідне положення
- Вхідний отвір для повітря становить 1/4"
- Унікальна пружинна конструкція усуває вібрацію
- Під час роботи відтворює шум 79,7 дБ (а)
- За хвилину роботи заклепник використовує близько 2,9 літрів повітря
- Потужність тяги становить 1700 hp
- При інтенсивних навантаженнях інструменту вібрація не перевищує 0,8 м/с2
- Застосовується з алюмінієвими і сталевими заклепками розміром до 6,4 мм
- Інструмент важить всього 1,75 кг
Технічні характеристики пневмозаклепного пістолета M7 PA-211
| Потужність тяги: | 1700 hp |
| Довжина ходу: | 18 мм |
| Розміри заклепок: | 2.4-6.4 мм |
| Робочий тиск повітря: | 6,3 бар |
| Об'єм повітря: | 2,9 л/хв |
| Внутрішній діаметр шланга: | 3/8" |
| Рівень шуму: | 79,7 дБ (А) |
| Рівень вібрації: | 0,8 м/с2 |
| Вага: | 1,75 кг |
| Країна реєстрації бренду: | Тайвань |
| Країна-виробник: | Тайвань |
| Гарантія: | 12 міс |
Характеристики Заклепник пневматичний Mighty Seven PA-211 2,4-6,4 мм
| Вага | 1.8 кг |
| Витрата повітря | 2.9 л/хв |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Робочий хід | 18 мм |
| Розмір витратного матеріалу | 2.4-6.4 мм |
| Сила витягування | 16.7 кН |
| Діаметр шлангу | 3/8 дюйм |
| Діаметр штуцера | 1/4 дюйм |
| Рівень шуму | 79.7 дБ |
| Тип витратного матеріалу | Витяжні заклепки |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Заклепник пневматичний Mighty Seven PA-211 2,4-6,4 мм
| Комплектація | Картонна упаковка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Країна виробник | Тайвань |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Діаметр вхідного штуцера | 3/8" |
| Вага | 1.75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
- Ціна: 17 264 ₴