
Пневмогайкокрут ударний Mighty Seven NC-8382-8 1"
- В наявності
39 106 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ударний пневмогайкокрут Mighty Seven NC-8382-8 - пневматичний інструмент для закручування і відкручування різноманітних кріпильних елементів.
Призначення гайкокрута: використовується для ремонту автомобілів на СТО та розкручування коліс на шиномонтажі, під час монтажу і демонтажу різноманітних металевих конструкцій, у виробничій промисловості і суднобудуванні, для ремонту обладнання тощо.
Як працює пневмогайкокрут
Пневматичний гайкокрут працює за допомогою стисненого повітря, який надходить до інструменту від компресора. Такий тип живлення робить їх більш потужними і менш гучними, в порівнянні з електричними аналогами.
Переваги пневмогайкокрута M7 NC-8382-8
- Надійний корпус інструменту
- Крутний момент 3390 Нм дає чудову збалансованість і якість при роботі
- Пневмогайкокрут працює зі швидкістю обертання до 5000 об/хв
- Може працювати тривалий час без перерв
- Ефективна система шумозаглушення знижує рівень шуму до 100 дБ(А)
- За хвилину інтенсивної роботи інструмент споживає 450 л повітря
- На 17% знижені витрати повітря, що дозволяє довше використовувати обсяг компресора
- Гайкокрут важить всього 12,5 кг
- Ергономічна рукоятка гайкокрута обладнана гумовою накладкою, що знижує рівень вібрації
Технічні характеристики пневмогайкокрута NC-8382-8
| Розмір квадрата: | 1" (25,4 мм) |
| Максимальний діаметр болта: | 33 мм |
| Крутний момент: | 3390 Нм |
| Обороти: | 5000 об/хв |
| Витрата повітря: | 450 л/хв |
| Робочий тиск: | 6,3 бар |
| Розмір штуцера: | 1/2 " (12,7 мм) |
| Довжина гайкокрута: | 570 мм |
| Рівень шуму: | 100 дБ(А) |
| Рівень вібрації: | 6,4 м/с2 |
| Діаметр шланга: | 1/2 " (12,7 мм) |
| Вага: | 12,5 кг |
| Країна реєстрації торгової марки: | Тайвань |
| Країна-виробник: | Тайвань |
| Гарантія: | 12 міс |
Характеристики Пневмогайкокрут ударний Mighty Seven NC-8382-8 1 "
| Довжина пристрою | 570 мм |
| Вага | 12.5 кг |
| Витрата повітря | 450 л/хв |
| Кількість обертів | 5000 об/хв |
| Номінальний тиск | 6.3 бар |
| Розмір квадрата | 1 дюйм |
| Обертаючий момент | 3390 Нм |
| Діаметр шлангу | 1/2 дюйм |
| Діаметр штуцера | 1/2 дюйм |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | 33 мм |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Стан товару | Новий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIGHTY SEVEN |
| Країна виробник | Тайвань |
| Максимальний крутний момент | 3390 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 450 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/2" |
| Вага | 12.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
- Ціна: 39 106 ₴





