
Штабелер гідравлічний Metier 2000кг, 1.6м червоний (CTY-E2.0T/1.6M)
- В наявності
39 452 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідравлічний штабелер Metier - складське обладнання для підняття габаритних вантажів на дерев'яних палетах і укладання їх на стелажі. Дана модель має міцний сталевий корпус червоного кольору. Ширина вил 540 мм. Довжина вил 1.1 м. Максимальне підняття вантажу до 2000 кг на висоту 1.6 м.
Увага! перераховані показники є максимально можливими для даної моделі. Це не означає, що штабелер може піднімати максимальну вагу на максимальну висоту.
Сфера застосування: використовується на складах, вокзалах, в супермаркетах, аеропортах, логістичних компаніях, портах.
Переваги червоного штабелера Metier 2000кг/1.6 м/1.1 м
- Колеса з поліуретану забезпечують чудове зчеплення з поверхнею і не залишають на підлозі сліди
- Маневрений і легкий в управлінні
- Вила виготовлені з міцної сталі, стійкої до зносу
- Надійні гідравлічні блоки витримують максимальні навантаження і забезпечують плавне піднімання і опускання вантажу
- Вся конструкція укріплена міцними зварювальними швами
- Порошкове фарбування захищає сталеву раму від корозії
Характеристики Штабелер гідравлічний Metier 2000кг, 1.6м червоний (CTY-E2.0T/1.6M)
| Габарити | 1670x720x2040 мм |
| Вага | 237 кг |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Довжина вил | 1.1 м |
| Макс. робоча висота | 1.6 м |
| Внутрішнє розширення вил | 340 мм |
| Зовнішнє розширення вил | 540 мм |
| Спосіб пересування | Несамохідний |
| Мін. робоча висота | 0.09 м |
| Тип штабелера | Гідравлічний |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Китай |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Штабелер гідравлічний Metier 2000кг, 1.6м червоний (CTY-E2.0T/1.6M)
| Комплектація | штабелер |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Metier |
| Стан | Новий |
| Тип | Штабелер |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 1600 мм |
| Власна вага | 237 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1670 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Висота | 204 мм |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1100 мм |
- Ціна: 39 452 ₴