
Віброплита Masalta MS60-4 з бачком
- В наявності
40 196 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Віброплита Masalta MS60 - 4 з бачком - бензинове обладнання, яке за допомогою вібрації ущільнює сипучі матеріали і різні будівельні суміші: грунт, гравій, щебінь, пісок і т.д. завдяки технічним характеристикам, представлена модель може за годину ущільнити близько 450 м2 поверхні.
Призначення: в основному використовується під час будівельних і дорожньо-ремонтних робіт для ущільнення грунтових сумішей, піску, щебеню та інших сипучих будівельних матеріалів.
Особливості віброплити Masalta
- Надійність, перевірена часом
- Оптимальна цінова політика
- Зручна система керування
- Висока продуктивність навіть при значних навантаженнях
Переваги віброплити Masalta MS60-4
- 4-х тактний бензиновий двигун Honda GX 160 на 4050 Вт
- Ефективні демпфери поглинають більшу частину вібрації
- Двигун може видавати 5600 віб/хв
- Герметичний кожух надійно захищає приводний ремінь
- Об'єм двигуна становить 163 см. куб.
- Підошва з закругленими краями дозволяє працювати впритул до кутів
- Паливного бака на 2,8 л вистачає на досить тривалий час роботи
- Система зрошення запобігає налипанню гарячого асфальту на підошву плити
- За годину роботи цією віброплитою можна утрамбувати близько 450 м. кв.
- Захисна рама захищає механізм від ударів під час роботи в умовах обмеженого простору
- Складна ручка забезпечує зручне транспортування і зберігання віброплити
- Підошва розміром 50х35 см
- Повітряна система охолодження двигуна
- Віброплита важить 62 кг
Технічні характеристики віброплити Masalta MS60-4
| Тип двигуна: | Бензиновий, 4-х тактний, одноциліндровий |
| Двигун: | Honda GX-160 |
| Потужність двигуна: | 4,05 кВт/5,5 к. с. |
| Частота вібрації: | 5600 віб/хв |
| Об'єм двигуна: | 163 см3 |
| Обсяг паливного бака: | 2,8 л |
| Об'єм масляного картера: | 0,6 л |
| Сила удару: | 10,5 kH |
| Продуктивність: | 450 м2/год |
| Швидкість пересування: | 40 см/с |
| Розміри підошви: | 500 х 350 мм |
| Країна реєстрації бренду: | Китай |
| Гарантія: | 12 міс |
Комплектація
- Віброплита Masalta MS60-4
- Поліуританова підкладка
- Бачок для води
Характеристики Віброплита Masalta MS60-4 з бачком
| Потужність | 4.0 кВт |
| Тип | віброплита |
| Вага | 62 кг |
| Об`єм резервуару | Так |
| Продуктивність | 450 м2/год |
| Об`єм паливного бака | 3.1 л |
| Розмір плити | 500х350 мм |
| Наявність коліс | Немає |
| Наявність реверсу | Немає |
| Об`єм двигуна | 163 см3 |
| Потужність двигуна (к.с) | 5.5 к.с |
| Модель двигуна | Honda GX160 |
| Охолодження | повітряне |
| Тип запуску | Ручний |
| Коврик | Немає |
| Робоча глибина | 20 см |
| Робоча швидкість руху | 40 см/сек |
| Сила удару | 10.5 кН |
| Країна торгової марки | Китай |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Віброплита Masalta MS60-4 з бачком
| Коврик | Немає |
| Комплектація | інструкція,віброплита,гарантійний талон |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Masalta |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина робочої поверхні | 500 мм |
| Ширина робочої поверхні | 350 мм |
| Відцентрова сила | 10.5 кН |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | Honda GX 160 |
| Об'єм двигуна | 163 куб. см |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Ємність паливного бака | 2.8 л |
| Об'єм масляного бака | 600 мл |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1080 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 800 мм |
| Вага | 62 кг |
- Ціна: 40 196 ₴

