
Генератор бензиновий 7.5 кВт Senci SC15000E
- Немає в наявності
34 211 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Senci SC15000E - продуктивний бензиновий генератор з номінальною потужністю 7.5 кВт, при роботі генерує напругу 220, яку можна використовувати для підключення електроінструментів або обладнання. На корпусі є 2 розетки на 220. Вбудований бак на 25 л дозволяє працювати до 8 годин при навантаженні 100%. У цій модифікації генератора встановлений електростартер.
Основні переваги Senci SC15000E:
- 7.5 кВт – номінальна потужність
- 10 кВт - максимальна потужність
- 220 В - вихідна напруга
- 2 розетки 230В
- Електростартер
- Автоматичний регулятор напруги AVR
- Вихід 12 В для заряджання акумуляторів
- Вольтметр
- Синхронний альтернатор з мідною обмоткою
- 459 куб.см - об'єм двигуна
- 16 к.с - потужність двигуна
- 25 л - об'єм паливного бака
- 3,1 л/год – витрата палива при навантаженні 100%
- 8 год – час роботи при навантаженні 100%
- Захист корпусу за стандартом IP23
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Генератор бензиновий Senci SC15000E
- Колесо - 2шт
- Вісь колеса - 2шт
- Свічний ключ - 1шт
- Вилка 220В 16А - 1шт
- Вилка силова 220В - 1шт
- Коробка картонна
Характеристики Бензиновий генератор 7.5 кВт Senci SC15000E
| Потужність | 7.5 кВт |
| Тип установки | портативний |
| Вага | 88.5 кг |
| Клас | Професійний |
| Розміри | 73x55.6x61 см |
| Потужність максимальна 1ф | 10.0 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 7.5 кВт |
| Витрати палива | 3.1 л/год |
| Об`єм бака для оливи | 0.9 л |
| Об`єм паливного бака | 25.0 л |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Реализація | відкрите |
| Особливості | Система аварійної зупинки, Стабілізатор напруги AVR, Транспортувальні колеса |
| Можливість встановлення автоматики | Так |
| Об`єм двигуна | 459 см3 |
| Потужність двигуна (к.с) | 16 к.с |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | 192F |
| Охолодження | повітряне |
| Тип запуску | Електростартер, Ручний |
| Вид палива | Бензин |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Призначення | для будинку, для гаража, для дачі, для квартири, для кемпінгу, для компресора, для котла |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Час безперервної роботи | 8 год |
| Частота електромережі | 50 Гц |
| Кількість фаз | одна |
| Клас захисту | IP23 |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Китай |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | є |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Бензиновий генератор 7.5 кВт Senci SC15000E
| Комплектація | Картонна упаковка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Senci |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 7.5 кВт |
| Максимальна потужність | 10 кВт |
| Час безперервної роботи | 8 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 459 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.9 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Потужність двигуна | 16 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 3.1 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 730 мм |
| Висота | 610 мм |
| Ширина | 556 мм |
| Вага | 88.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Кількість коліщат | 2 |
| Користувацькі характеристики | |
| Номінальна потужність, кВт | 5,1 - 10 |
- Ціна: 34 211 ₴
