
Генератор бензиновий 2.4 кВт NTC TR-3.3
- Немає в наявності
35 057 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NTC TR-3.3 - якісний бензиновий генератор з номінальною потужністю 2.4 кВт, що при роботі генерує напругу 220 В, яку можна використовувати для підключення електроінструментів або обладнання. На корпусі є 2 розетки на 16 А. Вбудований бак на 3.1 л дозволяє працювати до 1,5 години при навантаженні 75%.
Завдяки ємнісному регулюванню вихідної напруги цей однофазний генератор можна використовувати для всіх пристроїв, які не схильні до коливань вихідної напруги. Ємнісне регулювання забезпечує стабільність вихідної напруги в межах допуску 6%.
Основні переваги NTC TR-3.3:
- 2.4 кВт – номінальна потужність
- 3 кВт - максимальна потужність
- 220 В - вихідна напруга
- 14.3 А – номінальний струм на виході
- 2 розетки 230В 16А для підключення техніки
- Синхронний альтернатор Mecc Alte S16W-130 з мідною обмоткою
- Працює від фірмового двигуна Honda GX200
- 196 куб.см - об'єм двигуна
- 4.3 кВт / 5.8 л.с - потужність двигуна
- 3.1 л – об'єм паливного бака
- 2 л/год – витрата палива при навантаженні 75%
- 1,5 год. - час роботи при навантаженні 75%
- Захист корпусу за стандартом IP23
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Генератор бензиновий NTC TR-3.3
- Інструкція з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики Генератор бензиновий 2.4 кВт NTC TR-3.3
| Потужність | 2.4 кВт |
| Тип установки | портативний |
| Вага | 40 кг |
| Клас | Побутовий |
| Розміри | 60x45x40 см |
| Потужність максимальна 1ф | 3.0 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 2.4 кВт |
| Витрати палива | 2 л/год |
| Об`єм бака для оливи | 0.6 л |
| Об`єм паливного бака | 3.1 л |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Реализація | відкрите |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Об`єм двигуна | 196 см3 |
| Потужність двигуна (к.с) | 5.8 к.с |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | Honda GX200 |
| Охолодження | повітряне |
| Тип запуску | Ручний |
| Вид палива | Бензин |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Призначення | для будинку, для гаража, для дачі, для квартири, для кемпінгу |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Час безперервної роботи | 1.5 год |
| Частота електромережі | 50 Гц |
| Кількість фаз | одна |
| Клас захисту | IP23 |
| Країна-виробник | Чехія |
| Країна торгової марки | Чехія |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Немає |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Генератор бензиновий 2.4 кВт NTC TR-3.3
| Комплектація | Картонна упаковка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTC |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 14.3 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.4 кВт |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Час безперервної роботи | 1.5 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Honda GX200 |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 3.1 л |
| Потужність двигуна | 5.8 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 2 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Вага | 40 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Користувацькі характеристики | |
| Номінальна потужність, кВт | 1 - 5 |
- Ціна: 35 057 ₴