
Поршневий компресор повітряний 50 л GTM KCW1500-50L безмасляний
- В наявності
12 767 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM KCW1500-50L - надійний та продуктивний безмасляний компресор побутового класу для нагнітання чистого повітря без домішок мастила та конденсату. Завдяки конструкції підходить для завдань, які потребують високої якості повітря на виході: аерографії, медицини, продувки відповідальних елементів машин.
Основні переваги компресора GTM KCW1500-50L:
- Надійний двигун з мідною обмоткою потужністю 1,8 кВт
- Не вимагає контролю за рівнем та доливання мастила
- Два поршні діаметром 69,7 мм з тефлоновим покриттям для зменшення тертя.
- 210 л/хв – максимальна продуктивність на виході компресора
- 8 бар - робочий тиск
- Якісний сталевий ресивер на 50 л
- Надійна автоматика
- Швидкознімне з'єднання на виході
- Точний манометр
- Електронний клапан скидання тиску
- Захист двигуна за стандартом IP54
- Кабель живлення завдовжки 1.5 м
- Колеса та зручна рукоятка для транспортування
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Компресор GTM KCW1500-50L
- Картонна упаковка
Характеристики Поршневий повітряний компресор 50 л GTM KCW1500-50L безмасляний
| Потужність | 1.8 кВт |
| Вага | 35 кг |
| Розміри | 74х31х71 см |
| Номінальний тиск | 8 бар |
| Об'єм ресивера | 50 |
| Продуктивність | 210 л/хв |
| Кількість ступенів | 1 |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Конструкція | Безмасляний |
| Привід | прямий |
| живлення | Від мережі 220 В |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | новий |
Комплектація Поршневий повітряний компресор 50 л GTM KCW1500-50L безмасляний
| Комплектація | Картонна упаковка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Максимальний тиск | 8 МПа |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Вага | 190 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 740 мм |
| Висота | 710 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
- Ціна: 12 767 ₴

