
Пускозарядний пристрій Vulkan CD-1000
- В наявності
29 383 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пускозарядний пристрій Vulkan CD-1000 – потужний продуктивний пристрій, призначений для заряджання та запуску акумуляторів об'ємом до 1000 Ah. Підходить для обслуговування акумуляторів різної техніки: від малолітражних легкових автомобілів до габаритної сільгосп техніки (тракторів, комбайнів тощо).
Призначення: зарядка акумуляторів великої ємності, габаритної ремонтно-будівельної техніки, запуск вантажних автомобілів, сільгосп техніки.
Особливості пускозарядних пристроїв Vulkan
- Висока продуктивність
- Зручні у використанні та зберіганні
- Надійний металевий корпус
- Зручна контрольна панель керування
Переваги Vulkan CD-1000
- Зручна форма у вигляді валізи
- Інтуїтивно зрозуміле управління
- Якісна мідна обмотка трансформатора
- Наявність аналогового амперметра
- Є режим швидкої та звичайної зарядки, режим СТАРТ
- Може працювати з акумуляторами на 1000 А/год.
- Оснащений захистом від перегріву та неправильної полярності
- Якісний мережевий кабель
- Висувна ручка полегшує транспортування пристрою
Характеристики Пускозарядний пристрій Vulkan CD-1000
| Тип | Пуско-зарядне |
| Вага | 55 кг |
| Максимальний пусковий струм | 1000 А |
| Максимальна ємність акумулятора | 1000 Агод |
| Мінімальна ємність акумулятора | 50 Ач |
| Напруга акумулятора | 12, 24 В |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні батареї (WET) |
| споживана потужність | 4000 Вт |
| живлення | Від мережі 380 В |
| Максимальний струм заряджання | 120 А |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | новий |
Комплектація Пускозарядний пристрій Vulkan CD-1000
| Комплектація | Картонна упаковка,Клеми |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Струм заряду | 120 А |
| Ємність акумулятору | 1000 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 29 383 ₴


