
Верстат свердлильний Vulkan VLK-25F3 підлоговий, 380 В, 1100 Вт
- В наявності
24 988 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердлильний верстат Vulkan VLK-25F3 - електричне обладнання для свердління глухих та наскрізних отворів у металевих, дерев'яних, пластикових та кам'яних деталях. Залежно від завдання може працювати з різними свердлами, зенкерами, розгортками, мітчиками та іншим інструментом. Ця модель має підлогове виконання.
Призначення та сфера застосування: свердління, розсвердлювання, зенкерування, розгортання, нарізування внутрішніх різьблень, вирізування дисків з листового матеріалу. Використовується в домашніх та професійних майстернях, на виробництві.
Переваги свердлильного верстата Vulkan VLK-25F3
- Надійний трифазний електродвигун
- 12 режимів швидкості дозволяють виконувати роботу більш якісно та точно
- Велика кнопка Увімк/Вимк зручно розташована прямо перед оператором
- Верстат встановлюється на підлозі і не потребує додаткових робочих поверхонь
- Прозорий кожух навколо патрона забезпечує захист оператора під час роботи
- Верстатні тиски з шириною затиску 125 мм надійно фіксують оброблювану деталь
- Робоча платформа легко та швидко регулюється за висотою, що забезпечує комфортну роботу із заготівлями різних розмірів.
- Велика основа та металева колона забезпечують хорошу стійкість конструкції.
Характеристики Верстат свердлильний Vulkan VLK-25F3 підлоговий, 380 В, 1100 Вт
| Габарити | 1335x555x310 мм |
| Клас верстата | побутовий |
| Потужність | 1.1 кВт |
| Тип | Вертикальний |
| Тип установки | підлоговий |
| Вага | 102 кг |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Кількість оборотів | 2600 об/хв |
| Тип шпинделя | MT3 |
| Кількість швидкостей | 12 |
| Контроль оборотів | Так |
| живлення | Від мережі 380 В |
| Виліт шпинделя | 215 мм |
| Габарити основи | 560х340 мм |
| Габарити робочої поверхні | 330х330 мм |
| Діаметр колони | 80 мм |
| Макс. діаметр свердла | 25 мм |
| Хід шпинделя | 80 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Стан товару | новий |
Комплектація Верстат свердлильний Vulkan VLK-25F3 підлоговий, 380 В, 1100 Вт
| Комплектація | Картонна упаковка, верстат |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Споживана потужність | 1.1 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2600 об/хв |
| Кількість швидкостей | 12 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 102 кг |
| Довжина | 1335 см |
| Ширина | 555 см |
| Висота | 310 см |
| Додаткові параметри | |
| Виліт шпинделя | 215 мм |
| Хід шпинделя | 80 мм |
| Максимальний діаметр свердління | 25 мм |
- Ціна: 24 988 ₴





