
Гідравлічна рокла Vulkan HPT 1t
- В наявності
30 033 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідравлічний візок HPT 1t - складське обладнання для переміщення важких вантажів територією складу. Ця модель може піднімати об'єкти вагою 1 тонна на висоту до 80 см.
Призначення: переміщення вантажів та підйом їх на необхідну висоту. Крім складів, рокли часто використовуються в аеропортах, портах та на різних промислових об'єктах.
Особливості підйомного обладнання Вулкан
- Відмінне співвідношення ціни та якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги рокли Vulkan HPT 1t
- Поліуретанові колеса з гумовим покриттям червоного кольору
- Довжина вил складає 115 см
- Ширина кожної вила складає 16 см
- Ширина охоплення вил 54 см
- Колеса не залишають слідів і створюють мінімальний шум
- Можна піднімати вантажі вагою до 1000 кг
- Добре працює на різних поверхнях: плитці, полірованому бетоні і т.д.
- Розміри провідних коліс 18х5см
- Розміри роликів 7,5 х5см
- Мінімальна висота підйому - 85 мм
- Максимальна висота підйому – 800 мм
- Рокла важить 70 кг
Характеристики Гідравлічна рокла Vulkan HPT 1t
| Тип | Гідравлічна |
| Вага | 70 кг |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Ширина вил | 540 мм |
| Матеріал покриття коліс | поліуретан покритий гумою |
| Механізм підйому | ручний |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Висота у складеному стані | 85 мм |
| Висота підйому | 0.8 м |
| Розмір роликів вил | 75х50 мм |
| Розмір кермових коліс | 180х50 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | новий |
Комплектація Гідравлічна рокла Vulkan HPT 1t
| Комплектація | рокла |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Мінімальна висота підйому | 85 мм |
| Максимальна висота підйому вантажу | 800 мм |
| Власна вага | 70 кг |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Ширина вил | 540 мм |
- Ціна: 30 033 ₴

