
Рокла гідравлічна Vulkan SYP-IIK 3 т/2500 мм жовта
- В наявності
32 671 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідравлічний візок CBY-CWI2.0T – обладнання для складу, за допомогою якого можна перевозити важкий вантаж. Часто використовується для транспортування об'єктів територією складу, навантаження чи розвантаження тощо. Представлена модель відрізняється від інших наявністю точних ваг з максимальною вантажопідйомністю 2000 кг.
Призначення та сфера використання: переміщення дерев'яних палет з вантажем вагою не більше 2000 кг та підйом їх на висоту до 20 см. Крім складів активно застосовується в аеропортах, портах та на різних промислових об'єктах.
Особливості підйомного обладнання Вулкан
- Відмінне співвідношення ціни та якості
- Міцна сталева рама
- Надійні гідравлічні блоки
- Якісні колеса
Переваги Vulkan CBY-CWI2.0T
- Поліуретанові колеса з гумовим покриттям червоного кольору.
- Оптимальна довжина вил (115 см)
- Ширина охоплення вил 55 див.
- Колеса не залишають слідів і створюють мінімальний шум
- Можна піднімати вантажі вагою до 2 т.
- Електронні ваги на 2000 кг зі змінним кроком вимірювання від 100 г до 5 кг
- Добре працює на різних поверхнях: плитці, полірованому бетоні і т.д.
- Розміри передніх коліс 16х5см
- Розміри задніх коліс 8х6см
- Спарені колеса стійко витримують високе навантаження
- Посадкова висота підйому – 85 мм.
- Максимальна висота підйому – 200 мм
Характеристики Гідравлічна рокла з вагами Vulkan CBY-CWI2.0T червона
| Тип | Гідравлічна, З вагами |
| Вага | 125 кг |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Довжина вил | 1.15 м |
| Ширина вил | 550 мм |
| Матеріал покриття коліс | поліуретан покритий гумою |
| Механізм підйому | ручний |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Висота у складеному стані | 85 мм |
| Висота підйому | 0.2 м |
| Розмір роликів вил | 80х60 мм |
| Розмір кермових коліс | 160х50 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | новий |
Комплектація Гідравлічна рокла з вагами Vulkan CBY-CWI2.0T червона
| Комплектація | рокла |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VULKAN |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Власна вага | 125 кг |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Ширина вил | 550 мм |
- Ціна: 32 671 ₴


