
Набір інструментів Whirlpower 272 од.
- В наявності
70 369 ₴
Інструменти Whirlpower - це заводська якість та тривала експлуатація без зносу та зниження експлуатаційних характеристик. Надійні металеві сплави та зручні рукоятки роблять роботу з ними швидкою та приємною.
Полиця 1:
Набір ключів комбо. 6-24 мм 16 од.;
Набір ключів торцевих з карданом 8-22 мм 7 од.;
Набір ключів накидних 8-22 мм 6 од.;
Набір головок із вставкою 1/2" 13 од.
Полиця 2:
Набір плоскогубців 4 од.;
Набір ключів торцевих Г-під. 8-19 мм 11од.;
Набір ключів ріжкових 6-32 мм 11 од.
Полиця 3:
Набір знімачів стопорних кілець 4 од.;
Набір головок 1/2" 10-34 мм 26 од.;
Набір викруток Torx 8 од.;
Полиця 4:
Набір ключів 3 од.(канавковий, розвідний, затискач);
Набір молотків, зубил та виколоток 12 од.;
Набір зубил 11 од.;
Полиця 5:
Набір викруток 12од.;
Набір головок 1/4" 4-14 мм 43 од.;
Набір головок 3/8" 6-22 мм 26 од.;
Полиця 6:
Набір шестигранників із ручкою 2-10 мм 8 од.;
Набір ключів для гайок із ручкою 9-13 мм 5 од.
Полиця 7:
Набір екстракторів 23 од.;
Набір інструментів 15 од.;
Набір різального інструменту 6 од.
Характеристики Набір інструментів Whirlpower 272 од.
| Тип | універсальний |
| Розмір ключів | ріжкові: 6-32комбіновані: 6-24торцеві з карданом: 8-22торцеві Г-подібні: 8-19розрізні: 8-22 |
| Головки 1/2", шт | 21 |
| Кількість ключів | 51 шт |
| Розмір головок 1/2" | 6-гр: 10-34 |
| Головки 1/4", шт | 24 |
| Додатковий інструмент | молотків, набір виколоток, набір зубил, набір плоскогубців, набір різального інструменту, набір знімачів стопорних кілець, набір трубних ключів |
| Розмір головок 1/4" | 6-гр: 4-146-гр подовж.: 4-14 |
| Головки 3/8", шт | 21 |
| Розмір головок 3/8" | 6-гр: 6-22Hex: 4-10 |
| Біти, шт | 20 |
| Кількість викруток, шт | 35 шт |
| Розмір викруток | Hex: 2-13, PH: 1*80, SL: 5, 2*100, 2*25, 3*150, 4*200, 5, 5*125, 5*150, 5*25, 6, 8* 175, 10*200, 12*200, 14*250 |
| Трещітки | 1/4 дюйм 36 зубів 3/8 дюйм 36 зубів 1/2 дюйм 36 зубів |
| Подовжувачі | 1/4 дюйм55мм, 150мм, 150мм 1/2 дюйм, 230мм, 250мм 3/8 дюйм 150мм |
| Вороток | 1/2 300мм Т-подібний, 1/4 145мм, 3/8 200мм Т-подібний, 115мм Т-подібний |
| Кількість предметів у наборі | 272 шт |
| Номер/Розмір | HEX3, HEX4, HEX5, HEX6, HEX8, PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, SL10, SL3.5, SL5.5, SL8 |
| Стан товару | новий |
Набір інструменту Whirlpower 272 од.
| Біти, шт | 20 |
| Вороток | 1/2 300мм Т-подібний, 1/4 145мм, 3/8 200мм Т-подібний, 115мм Т-подібний |
| Головки 1/2", шт | 21 |
| Головки 1/4", шт | 24 |
| Головки 3/8", шт | 21 |
| Додатковий інструмент | молотків, набір виколоток, набір зубил, набір плоскогубців, набір різального інструменту, набір знімачів стопорних кілець, набір трубних ключів |
| Кількість ключів | 51 шт |
| Кількість викруток, шт | 35 шт |
| Розмір головок 1/2" | 6-гр: 10-34 |
| Розмір головок 1/4" | 6-гр: 4-146-гр подовж.: 4-14 |
| Розмір головок 3/8" | 6-гр: 6-22Hex: 4-10 |
| Розмір ключів | ріжкові: 6-32комбіновані: 6-24торцеві з карданом: 8-22торцеві Г-подібні: 8-19розрізні: 8-22 |
| Розмір викруток | Hex: 2-13,PH: 1*80,SL: 5,2*100,2*25,3*150,4*200,5,5*125,5*150,5*25,6,8* 175,10 * 200, 12 * 200, 14 * 250 |
| Трещітки | 1/4 дюйм 36 зубів 3/8 дюйм 36 зубів 1/2 дюйм 36 зубів |
| Подовжувачі | 1/4 дюйм55мм,150мм,150мм 1/2 дюйм,230мм,250мм 3/8 дюйм 150мм |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Whirlpower |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Кількість в наборі інструментів | 272 |
- Ціна: 70 369 ₴
