
Верстат циркулярний GTM TS12M (TS12M)
- В наявності
15 143 ₴
Основні переваги GTM TS12M:
- Професійний верстат для обробки деревини
- 220 В – працює від побутової мережі
- 2000 Вт - максимальна споживана потужність
- 2800 об/хв - частота обертів двигуна
- 315 мм - діаметр пильного диска
- 30 мм - діаметр посадкового отвору
- 82 мм - максимальна товщина різу під кутом 90 градусів
- 60 мм - максимальна товщина різу під кутом 45 градусів
- 1600 мм – максимальна ширина заготовки
- 550*800 мм - розмір столу без додаткового розширення
- 550*1600 мм - розмір столу з розширенням
- 850 мм - висота столу
- Плавне регулювання товщини пропіла-різ регулюється від 0 до 85 мм
- Плавне регулювання кута пропилу - нахил пилки регулюється від 0 до 45 градусів
- Універсальний наголос
- Можливість підключення пилососу
- 880*610*450 мм - габарити верстата в упаковці
- 47 кг - один із найлегших верстатів
Комплектація:
- Верстат циркулярний GTM TS12M
- Пиляльний диск 315*30 мм Z=40 по дереву
- Додаткове розширення столу
- Ключі гайкові
- Дерев'яна упаковка
Опис верстата циркулярного GTM TS12M
GTM TS12M – професійне обладнання для обробки деревини. Циркулярний верстат TS12M призначається для різання дощок під заданим кутом та із заданою товщиною. Різання деревини здійснюється пиляльним диском діаметром 315 мм і посадковим отвором 30 мм. Залежно від типу диска кількості зубів верстат здатний працювати з деревом, ДСП, ламінатом, тонким алюмінієм. Верстат GTM TS12M здатний працювати з дошками шириною до 1600 мм та товщиною 85 мм. Товщина пропилу та кут при роботі регулюється за допомогою спеціальних важелів з фіксацією та мірною лінійкою. Для роботи з великогабаритними дошками можна приєднати спеціальне розширення. Для відведення тирси та стружки передбачено підключення до пилососу.
Циркулярний верстат GTM TS12M поставляється в дерев'яній упаковці з розширенням столу, диском пиляльним розміром 315*30 мм Z=40 для дерева і ключами для обслуговування .
Характеристики Верстат циркулярний GTM TS12M (TS12M)
| Габарити | 550x800 (550x1600) мм |
| Тип | Циркулярний |
| Вага | 48 кг |
| Глибина пропила під кутом 90 | 82 мм |
| Кількість оборотів | 2800 об/хв |
| Макс. діаметр диска | 315 мм |
| Матеріал столу | Алюміній |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| живлення | Від мережі 220 В |
| Глибина пропила під кутом 45 | 65 мм |
| Макс. ширина дошки | 1600 мм |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Стан товару | новий |
Комплектація Верстат циркулярний GTM TS12M (TS12M)
| Комплектація | Картонна упаковка, верстат |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Стан | Новий |
| Діаметр диска | 315 мм |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 60 мм |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 82 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальні параметри | |
| Вага | 48 кг |
| Довжина | 880 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Висота | 450 мм |
| Розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 550 мм |
| Висота столу | 850 мм |
- Ціна: 15 143 ₴