
Дриль алмазного буріння GTM SCY-26/3EBM ручний в кейсі
- В наявності
- Код: 39271
15 295 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дриль алмазного свердління GTM CY-26/3EBM - електроустаткування для мокрого та сухого свердління отворів у бетонних, кам'яних, цегляних та гранітних поверхнях за допомогою алмазних корончастих свердлів. Ця модель може використовуватися як на стійці (станині), так і без неї. У разі мокрого свердління можна підключити зовнішню подачу води. Свердло можна прикріпити безпосередньо до шпинделя без використання патрона.
Сфера застосування: використовується під час будівництва будівель, аеродромів, злітно-посадкової смуги, дорожніх тунелів, залізничних конструкцій тощо.
Переваги дриля алмазного свердління GTM CY-26/3EBM
- Безступінчасте регулювання швидкості та плавний старт забезпечать більш точне та акуратне виконання роботи
- Двигун захищений від перевантажень у разі затискання свердла
- Адаптер дозволяє швидко підключити подачу рідини для охолодження свердлу.
- Має компактні габарити та невелику вагу
- Можна встановити на стійку з кутом нахилу до 45°
- Постачається в міцному пластиковому кейсі
- Має 3 скрісні режими
Технічні характеристики дриля алмазного буріння GTM CY-26/3EBM
| Тип харчування: | електромережа, 220 В |
| Тип двигуна: | електродвигун |
| Система охолодження: | водяне / повітряне |
| Потужність (номінальна/максимальна): | 1.75/2.3 кВт |
| Максимальний діаметр свердла: | 165 мм |
| Діаметр свердління цегла/блоки: | до 165 мм |
| Діаметр свердління бетон/залізобетон: | до 102 мм |
| Розмір хвостовика: | 1 1/4" |
| Швидкісні режими: | 3 |
| Швидкість обертання шпинделя (перша): | 400/850 об/хв |
| Швидкість обертання шпинделя (друга): | 750/1650 об/хв |
| Швидкість обертання шпинделя (третя): | 1200/2650 об/хв |
| Тип патрона: | шпиндель з різьбленням |
| Вага: | 9 кг |
| Батьківщина торгової марки: | Україна |
| Країна виробник: | Китай |
| Гарантія: | 12 міс |
Характеристики Дриль алмазного буріння GTM SCY-26/3EBM ручний в кейсі
| Потужність | 2300 Вт |
| Вага | 9 кг |
| Діаметр хвостовика | 1 1/4 дюйм |
| Кількість оборотів | 850/1650/2650 об/хв |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Плавний запуск | Так |
| Наявність реверсу | Ні |
| живлення | Від мережі 220 В |
| Охолодження | Так |
| Захист двигуна | Так |
| Станіна у комплекті | Ні |
| Макс. діаметр свердла | 250 мм |
| Свердління під кутом | Так |
| Країна торгової марки | Китай |
| Регулювання швидкості | Так |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Дриль алмазного буріння GTM SCY-26/3EBM ручний в кейсі
| Комплектація | Кейс |
| Станіна у комплекті | Ні |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Максимальний діаметр свердління | 165 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2650 об/хв |
| Вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 15 295 ₴
