
Швонарізник бензиновий Бензорез GTM GT7208S 3,5 кВт диск 400 мм
- В наявності
27 142 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швонарізник GTM GT7208S - будівельне обладнання для різання усадочних, деформаційних, ізоляційних, температурних швів, штроб для електропроводів, обрізки кромок блоків, демонтаж невеликих конструкцій. Ручний швонарізувач може підключатися до зовнішньої системи водяного охолодження.
УВАГА! Відрізне коло не постачається в комплекті.
Основні переваги бензорізу GTM GT7208S:
- Двигун з подвійним впуском та карбюратором Tillotson
- 3,5 кВт / 4.7 л.с - потужність двигуна
- 74 куб.см - об'єм двигуна
- 400 мм - максимальний діаметр алмазного диска з отвором посадки 25.4 мм або 20 мм
- 150 мм - максимальна глибина різу
- Повітряний фільтр з двома рівнями очищення: спонжовий фільтр та паперовий касетний фільтр,
- Антивібраційна система на пружинах
- Цифрове запалення NGK
- Литий корпус редуктора з магнієвого сплаву
- Шланг із конектором для подачі води
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Бензорез GTM GT7208S
- Захисний кожух
- Комплект ключів
- Т-подібний ключ
- Викрутка
- Система подачі води
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
Характеристики Швонарізник бензиновий Бензорез GTM GT7208S 3,5 кВт диск 400 мм
| Вага | 12.3 кг |
| Глибина різу | 150 мм |
| Макс. діаметр диска | 400 мм |
| Охолодження диска | Водяне |
| Об'єм паливного бака | 1.0 л |
| Потужність двигуна | 3.5 кВт |
| Потужність двигуна (к.с) | 4.7 л.с |
| Об'єм двигуна | 74 см3 |
| Живлення | Бензин |
| Охолодження | повітряне |
| Посадковий отвір | 20 мм, 25.4 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | новий |
Комплектація Швонарізник бензиновий Бензорез GTM GT7208S 3,5 кВт диск 400 мм
| Комплектація | Кейс, комплект аксесуарів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип | Швонарізчик |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Максимальний діаметр диска | 400 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 150 мм |
| Вага | 12.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 74 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.7 к. с. |
| Ємність паливного бака | 1000 мл |
| Характеристики електродвигуна | |
| Споживана потужність | 3.5 Вт |
- Ціна: 27 142 ₴



