
Напівавтомат інверторний 4 в 1 GTM MCTD-416L з функцією плазморізу (MCTD-416L)
- В наявності
24 000 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM MCTD-416L - багатофункціональна установка для зварювання чорних металів у середовищі захисних газів. Відмінною особливістю даної моделі є універсальність: окрім основного режиму MIG, є режим ручного ММА та аргонодугового зварювання LIFT TIG, а також режим плазмового різання CUT. Напівавтомат обладнаний великим LCD-дисплеєм, на якому відображаються поточні налаштування та параметри.
Зварювальний апарат призначений для використання в побутових умовах, на будівництві, СТО та майстернях, мобільних ремонтних бригадах, комунальному господарстві.
Переваги напівавтомата GTM MCTD-416L
- Багатофункціональність та універсальність
- Живлення від стандартної електромережі 220 В
- Мікропроцесорне управління
- Великий кольоровий LСD-екран з підсвічуванням
- Інтелектуальне налаштування параметрів зварювання в залежності від матеріалу
- Працює в режимі MIG, MMA, LIFT TIG та CUT
- 160 А - максимальний зварювальний струм
- 7.5 кВт - максимальна споживана потужність
- 0.8 - 1.0 - робочий діаметр зварювального дроту
- 4 мм – максимальний рекомендований діаметр електрода
- 20 мм - максимальна товщина різання чорного металу
- 20% - тривалість зварювання при струмі 160 А / плазмового різання при 40 А (при 40°C)
- 60% - тривалість зварювання при струмі 92 А / плазмового різання при 23 А (при 40°C)
- 100% - тривалість зварювання при струмі 72 А / плазмового різання при 18 А (при 40°C)
- Функція 2T/4T – зварювання довгих швів без натискання на кнопку пальника
- Функція VRD – зниження напруги холостого ходу для захисту від ураження електричним струмом
- Функція Non-Touch Pilot Arc (безконтактний підпал дуги) - дозволяє використовувати апарат у режимі CUT, у верстатах плазмового різання з ЧПУ як джерело плазми
- Захист від перегріву, перенапруги та перевантаження
- Захист корпусу від пошкоджень за стандартом IP21S
Комплектація
- Джерело зварювального струму GTM MCTD-416L
- Пальник для MIG-зварювання з роз'ємом KZ-2 (євро) 3м
- Плазмотрон 4м
- Електродотримач з кабелем та байонетним роз'ємом
- Затискач маси з кабелем та байонетним роз'ємом
- Блок підготовки повітря
- Інструкція з експлуатації
- Картонна коробка
Характеристики Напівавтомат інверторний 4 в 1 GTM MCTD-416L з функцією плазморізу (MCTD-416L)
| Потужність | 7.5 кВт |
| Тип | плазморіз, напівавтомат-інвертор |
| Вага | 12.8 кг |
| Макс. діаметр дроту | 1.0 мм |
| Макс. діаметр електрода | 4.0 мм |
| Макс. струм зварювання | 160 А |
| Метод зварювання | CUT, MIG/MAG, MMA, TIG |
| Струм зварювання | постійний |
| Клас ізоляції | H |
| Розташування котушки | внутрішнє |
| Особливості | LСD-екран з підсвічуванням |
| Споживана потужність | 10.2 кВА |
| Живлення | Від мережі 220 В |
| Мін. діаметр дроту | 0.8 мм |
| Мін. діаметр електрода | 2.5 мм |
| Мін. струм зварювання | 15 А |
| Напруга холостого ходу | 53, 390 В |
| Періодичність увімкнення | 20% |
| Швидкість подачі дроту | 9 м/хв |
| Клас захисту | IP21S |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | новий |
Комплектація Напівавтомат інверторний 4 в 1 GTM MCTD-416L з функцією плазморізу (MCTD-416L)
| Комплектація | блок підготовки повітря, кабель з тримачем електрода, кабель маси, пальник, плазмотрон |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Максимальний зварювальний струм | 160 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна загальна вага | 12.8 кг |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 1 мм |
| Параметри апарата плазмового різання | |
| Тип зварювального встановлення | Мобільна |
| Вага апарата | 12.8 кг |
- Ціна: 24 000 ₴








