
Аппарат плазмового різання GTM CUT-60 LCD живлення 220В/380В
- В наявності
27 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM CUT-60 LCD - інверторна установка для повітряно-плазмового прямолінійного та фігурного різання чорних та кольорових металів. Апарат для плазмового різання CUT-60 LCD генерує плазму за допомогою повітря, що проходить через спеціальний блок підготовки. Температура в місці різу досягає 15000 С, що дозволяє легко різати найтвердіші метали.
Переваги плазморізу GTM CUT-60 LCD
- IGBT-технологія
- Мікропроцесорне управління
- Великий кольоровий LCD-екран з підсвічуванням
- Підходить для точного різання чорних та кольорових металів.
- Живлення від мережі 220 В або 380 В
- 6,2 кВт / 8,2 кВт - максимальна споживана потужність (220В/380В)
- Безконтактний високочастотний підпал дуги
- 50 А/60 А - максимальний струм на виході плазмотрону (220В/380В)
- 35 мм / 40 мм - максимальна товщина чорнового різу сталі (220В/380В)
- 30 мм / 35 мм - - максимальна товщина чистового різу сталі (220В/380В)
- Робочий цикл при 40°С 220В: 50А-30%/35А-60%/27А-100%
- Робочий цикл при 40°С 380В: 60А-30%/42А-60%/33А-100%
- Просте та інтуїтивно зрозуміле налаштування робочих параметрів дуги
- Підтримка сили струму та напруги під навантаженням для стабільної дуги
- Примусове повітряне охолодження для тривалої роботи
- Вбудований блок підготовки повітря з манометром
- Функція Non-Touch Pilot Arc (безконтактний підпал дуги) - дозволяє використовувати CUT-60 у верстатах плазмового різання з ЧПУ як джерело плазми.
- Режим Grid-Cut – використовується для вирізання перфорованого листа металу або сітки
- Режим 2Т/4Т - можливість включення режиму роботи з постійно увімкненим плазмотроном
- Металевий корпус із захистом за стандартом IP21S
Комплектація
- Апарат плазмового різання GTM CUT-60 LCD
- Плазмотрон 4 м
- Затискач маси з кабелем
- Блок підготовки повітря
- Інструкція з експлуатації
- Картонна коробка
Характеристики Аппарат плазмового різання GTM CUT-60 LCD живлення 220В/380В (CUT60 LCD)
| Потужність | 6.2 кВт, 8.2 кВт |
| Вага | 13.2 кг |
| Макс. струм зварювання | 50 А, 60 А |
| Макс. чистовий різ | 35 мм |
| Метод зварювання | Плазмовий різ |
| Витрата повітря | 250 л/хв |
| Струм зварювання | постійний |
| Підпал дуги | безконтактний |
| Клас ізоляції | H |
| Особливості | LCD-екран |
| споживана потужність | 8.5 кВА, 10.6 кВА |
| живлення | Від мережі 220 В, Від мережі 380 В |
| Макс. тиск | 0.3 – 0.65 МПа |
| мін. струм зварювання | 20 А |
| Напруга холостого ходу | 320, 365 В |
| Періодичність увімкнення | 30% |
| Товщина різу | 40 мм |
| клас захисту | IP21S |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | новий |
Комплектація Апарат плазмового різання GTM CUT-60 LCD живлення 220В/380В (CUT60 LCD)
| Комплектація | інструкція з експлуатації, апарат плазмового різання, кабель із затискачем маси, Картонна упаковка, плазмотрон |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 40 мм |
| Максимальна загальна вага | 13.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тип зварювальної установки | Мобільна |
| Вага апарату | 13.2 кг |
- Ціна: 27 999 ₴





