
Верстат рейсмусовий GTM TP104 (TP104)
- В наявності
61 169 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM TP104 – професійне обладнання для обробки деревини. Рейсмусовий верстат TP104 призначений для чистового стругання дощок під задану товщину. Знімання деревини здійснюється 4 ножами із загартованої сталі, які закріплені на валу, що обертається, з діаметром 77 мм. Верстат GTM TP104 здатний працювати з дошками шириною до 400 мм та товщиною від 10 мм до 120 мм. Товщина під час роботи регулюється за допомогою важеля з фіксацією та мірною лінійкою. Швидкість подачі заготовки сягає 13,5 м/хв. Для роботи з великогабаритними дошками можна приєднати спеціальне подовження.
Рейсмусовий верстат GTM TP104 поставляється у дерев'яній упаковці з роликовим подовженням столу, рукояткою для підйому столу та шаблоном для встановлення ножів.
Основні переваги GTM TP104:
- Професійний верстат для обробки деревини
- 220 В – працює від побутової мережі
- 2200 Вт - максимальна споживана потужність
- 4500 об/хв - частота обертів валу
- 77 мм - діаметр ріжучого валу
- 4 робочі ножі із загартованої сталі
- 4 мм - максимальна глибина стругання за 1 прохід
- 400 мм – максимальна ширина заготовки
- 120 мм – максимальна товщина заготовки
- 10 мм - мінімальна товщина заготівлі
- 200 мм - мінімальна довжина заготівлі
- 13,5 м/хв – швидкість подачі заготовки
- Точне регулювання висоти - є вбудована лінійка з міліметровою розміткою
- Фіксація висоти проходу під час роботи
- 770*350*950 мм - компактні габарити.
- 167 кг - один із найлегших верстатів
Комплектація:
- Верстат рейсмусовий GTM TP104
- Роликове подовження столу
- Рукоятка для підйому столу
- Шаблон для встановлення ножів
- Дерев'яна упаковка
Характеристики Верстат рейсмусовий GTM TP104 (TP104)
| Тип | Рейсмусовий |
| Вага | 167 кг |
| Кількість оборотів | 4500 об/хв |
| Кількість ножів | 4 шт |
| Матеріал столу | Чавун |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Живлення | Від мережі 220 В |
| Висота проходу | 120 мм |
| Діаметр ножового валу | 77 мм |
| Швидкість подачі | 13.5 м/хв |
| Стружка при рейсмусуванні | 0-4 мм |
| Ширина проходу | 400 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| Стан товару | новий |
Комплектація Верстат рейсмусовий GTM TP104 (TP104)
| Комплектація | Дерев'яна упаковка, верстат |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Рейсмусовий |
| Максимальна глибина стругання | 4 мм |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Ширина заготовки | 400 мм |
| Максимальна швидкість подачі | 13.5 м/сек |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 167 кг |
| Додаткові параметри | |
| Діаметр строгального валу | 77 мм |
- Ціна: 61 169 ₴