
Верстат комбінований GTM MQ292A (MQ292A)
- В наявності
34 079 ₴
GTM MQ292A – професійне обладнання для обробки деревини. Комбінований верстат MQ292A призначений для фугування, розпилу дощок, свердління дерев'яних заготовок та інших робіт з дерева. У верстаті присутня можливість гнучкого налаштування конструкції під конкретне завдання, що значно спрощує роботу користувачеві і виключає необхідність купівлі кількох окремих верстатів. Робочі частини рухаються однофазним асинхронним двигуном потужністю 1500 Вт. Завдяки мідній обмотці двигун відрізняється надійністю та витримує значні навантаження.
Комбінований верстат GTM MQ292A поставляється в дерев'яній упаковці пиляльним диском, ножами, свердлом та комплектом інструментів для збирання.
Основні переваги GTM MQ292A:
- Професійний верстат для обробки деревини
- Повний цикл робіт з дерева
- 220 В – працює від побутової мережі
- 1500 Вт - максимальна споживана потужність
- 1130х600х450 мм - компактні габарити
- 103 кг - один з найлегших верстатів
Фугувальний вузол
- 74 мм - діаметр валу
- 3500 об/хв - швидкість обертання ножа
- 210x30x3 мм - розміри леза
- 200 мм - максимальна ширина стругання
- 960 мм – максимальна довжина полотна
- 3 мм - максимальна глибина стругання
- 0..45 - кут нахилу напрямної
Циркулярний вузол
- 250 мм – максимальний діаметр диска
- 30 мм - отвір для посадки диска
- 70 мм - максимальна товщина пропилу
- 300 мм – максимальна ширина заготовки
- 0..45 - кут нахилу напрямної
Свердлильний вузол
- 13 мм - максимальний діаметр свердління
- 90 мм - максимальна глибина свердління
- 10 мм - максимальна глибина фальцювання
Комплектація:
- Верстат комбінований GTM MQ292A
- Гайковий ключ 2шт
- Притискний пристрій 1шт
- Розпилювальний стіл 1компл
- Напрямна 1 компл
- Напрямна поворотна лінійка для стругання та поздовжнього розпилювання 1компл
- Пристрій для поперечного розпилювання під кутом 1компл
- Пристрій для свердління 1компл
- Шестигранний ключ 3шт
- Пиляльний диск 250*30 мм Z=40 1шт
- Свердло 1шт
- Затискач із ключем 1шт
- Перехідник 1шт
- Захисний кожух пиляльного диска 1шт
- Кріплення напрямного куточка 1шт
- Направляючий куточок 1шт
- Затискач 1шт
- Основа пильного диска 1шт
- Дерев'яна упаковка
Характеристики Верстат комбінований GTM MQ292A (MQ292A)
| Тип | Комбінований |
| Вес | 103 кг |
| Глибина пропила під кутом 90 | 70 мм |
| Кількість оборотів | 3500 об/хв |
| Макс. диаметр диску | 210 мм |
| Материал столу | Алюміній |
| Потужність | 1500 Вт |
| Живлення | Від мережі 220 В |
| Діаметр ножового валу | 74 мм |
| Макс. глибина свердління | 90 мм |
| Макс. діаметр свердла | 13 мм |
| Макс. ширина дошки | 300 мм |
| Посадочное отверстие | 30 мм |
| Швидкість подачі | 5 м/хв, 6 |
| Стружка при рейсмусуванні | 0-3 мм |
| Ширина проходу | 200 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Стан товару | Новый |
Комплектація Верстат комбінований GTM MQ292A (MQ292A)
| Комплектація | Картона упаковка, верстат |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 103 кг |
| Додаткові параметри | |
| Ширина заготовки | 300 мм |
- Ціна: 34 079 ₴