
Генератор інверторний 3 кВт GTM DK3500Xi-V
- Немає в наявності
17 089 ₴
GTM DK3500Xi-V – друге покоління інверторних бензинових генераторів GTM. Генератор оснащений надійним, стійким до роботи в екстремальних умовах 4-тактним двигуном марки DK170F з максимальною потужністю на виході до 3.2 кВт. Ідеальний варіант, щоб зробити ваш відпочинок, похід чи риболовлю ще яскравішим та комфортнішим. Під час роботи повного бака палива об'ємом 14,5 л вистачить до 8:00 при 100% навантаженні. Інверторна технологія забезпечує надійне живлення для чутливих електричних приладів та комп'ютерів. Захист при низькому рівні мастила. Зручна захищена панель.
Термічний автоматичний вимикач захищає генератор від перевантаження чи перегріву.
Індикатор сигналів тривоги значно спрощує контроль використання.
Переваги електрогенератора GTM DK3500Xi-V:
- Удосконалений дизайн корпусу
- Інверторна технологія для чистої потужності, коефіцієнт нелінійних спотворень <3%
- Проста у використанні, багатофункціональна панель.
- Точний контроль запальника, інтелектуальне керування швидкістю двигуна, більш висока ефективність, нижча витрата.
- Можна використовувати для підключення медичного обладнання та чутливої техніки
- 3 кВт - висока номінальна потужність
- 14,5 л - великий об'єм бака для палива при низькій витраті
- 1,7 л/год - максимальна витрата
- 220 В - номінальна напруга під час роботи
- 13 А - номінальний струм під час роботи
- Аналоговий вольтметр
- Розетка 220 В 16 А на корпусі
- 2 виходи USB для заряджання електроніки
- ECO-режим
Комплектація:
- Генератор GTM DK3500Xi-V – 1 шт.
- Трубний ключ – 1 шт
- Рожковий ключ - 1 шт
- Вилка 220 В 16 А - 1шт
- Лійка - 1 шт
- Інструкція експлуатації – 1 шт
- Упаковка
Характеристики Генератор інверторний 3 кВт GTM DK3500Xi-V
| Потужність | 3.0 кВт |
| Тип установки | портативний |
| Вага | 27 кг |
| Клас | Професійний |
| Розміри | 57.8x46.0x45.5 см |
| Потужність максимальна 1ф | 3.2 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 3.0 кВт |
| Об'єм бака для масла | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 14.5.0 л |
| Витрати палива | 1,7 л/год |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Реализація | відкрите, шумозахист |
| Особливості | Вихід USB |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Потужність двигуна (к.с) | 7 к.с |
| Об'єм двигуна | 212 см3 |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | DK170F |
| Охолодження | повітряне |
| Тип запуску | Ручний |
| Вид палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 8.0 г |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Призначення | для гаража, для дачі, для будинку, для квадрокоптера, для кемпінгу, для комп'ютера, для котла, для рибалки, для циркуляційного насоса, для електромобіля |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Частота електромережі | 50 Гц |
| Кількість фаз | одна |
| Клас захисту | IP23 |
| Країна виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | так (цифровий) |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Генератор інверторний 3 кВт GTM DK3500Xi-V
| Комплектація | Картонна упаковка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 13 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Максимальна потужність | 3.2 кВт |
| Час безперервної роботи | 8 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 14.5 л |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 1.7 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 578 мм |
| Висота | 455 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Вага | 27 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Користувацькі характеристики | |
| Номінальна потужність, кВт | 1 - 5 |
- Ціна: 17 089 ₴


