
Генератор інверторний 3.8 кВт GTM DK4000Xi
- Немає в наявності
23 000 ₴
GTM DK4000Xi – компактний та легкий інверторний генератор, оснащений надійним, стійким до роботи в екстремальних умовах 4-тактним двигуном марки DK170F з максимальною потужністю на виході до 4 кВт. Ідеальний варіант, щоб зробити ваш відпочинок, похід чи риболовлю ще яскравішим та комфортнішим. Під час роботи повного бака палива об'ємом 14,5 л вистачить до 11 години при 50% навантаженні. Інверторна технологія забезпечує надійне живлення для чутливих електричних приладів та комп'ютерів. Захист при низькому рівні мастила. Зручна захищена панель.
Термічний автоматичний вимикач захищає генератор від перевантаження чи перегріву.
Індикатор сигналів тривоги значно спрощує контроль використання.
Переваги електрогенератора GTM DK4000Xi:
- Абсолютно новий дизайн, вища вихідна потужність, менший розмір і менша вага.
- Ультра тихий, низький рівень шуму, портативний і легко рухається.
- Інверторна технологія для чистої потужності, коефіцієнт нелінійних спотворень <3%
- Проста у використанні, багатофункціональна панель.
- Можна використовувати для підключення медичного обладнання та чутливої техніки
- 3,8 кВт - висока номінальна потужність
- 14,5 л - великий об'єм бака для палива при низькій витраті
- 220 В - номінальна напруга під час роботи
- 16,5 А - номінальний струм під час роботи
- 2 вбудовані розетки: 220В 16А та 220В 32А
- Вихід DC 12В 8,3А
- Роз'єм USB для заряджання побутової електроніки
- 630х580х510 мм - компактні габарити.
- ЕКО-режим
- Вбудований цифровий мульти-дисплей для відображення напруги, частоти струму та мото-годин.
- Висока мобільність завдяки великим колесам та зручним рукояткам для переміщення.
Комплектація:
- Генератор GTM DK4000Xi - 1 шт
- Свічковий ключ - 1 шт
- Рожковий ключ - 1 шт
- Вилка 220 В 16 А - 1шт
- Лійка - 1 шт
- Транспортний набір (колеса+рукоятки) - 1 шт
- Інструкція експлуатації – 1 шт
- Упаковка
Характеристики Генератор інверторний 3.8 кВт GTM DK4000Xi
| Потужність | 3.8 кВт |
| Тип установки | портативний |
| Вага | 36 кг |
| Клас | Професійний |
| Розміри | 63х58х51 см |
| Потужність максимальна 1ф | 4 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 3.8 кВт |
| Об'єм бака для масла | 0.8 л |
| Об'єм паливного бака | 14.5.0 л |
| Витрати палива | 1,7 л/год |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Реализація | відкрите |
| Особливості | Вихід USB |
| Можливість встановлення автоматики | Немає |
| Потужність двигуна (к.с) | 6.5 к.с |
| Об'єм двигуна | 223 см3 |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | DK170F |
| Охолодження | повітряне |
| Тип запуску | Ручний |
| Вид палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 11.0 г |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Призначення | для гаража, для дачі, для будинку, для квадрокоптера, для кемпінгу, для комп'ютера, для котла, для рибалки, для циркуляційного насоса, для електромобіля |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Частота електромережі | 50 Гц |
| Кількість фаз | одна |
| Клас захисту | IP23 |
| Країна виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Україна |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | так (цифровий) |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Генератор інверторний 5 кВт GTM DK6000Xi
| Комплектація | інструкція з експлуатації, вилка, картонна упаковка, колеса - 2 шт, лійка, ріжковий ключ, Рукоятка 2 шт, свічковий ключ |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Інверторний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 16.5 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 3.8 кВт |
| Максимальна потужність | 4 кВт |
| Час безперервної роботи | 11 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 223 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.8 л |
| Об'єм паливного бака | 14.5 л |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 1.7 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 630 мм |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Вага | 36 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Номінальна потужність, кВт | 1 - 5 |
- Ціна: 23 000 ₴


