
Дриль алмазного буріння GTM OND-916PD-G з мікроударом
- В наявності
20 857 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GTM OND-916PD-G – професійне обладнання для проведення будівельних робіт. Використовується для прокладання комунікацій, електропроводки та вентиляції. Має вбудований двигун з потужністю 2300 Вт, що дозволяє видати до 1700 об/хв. Може використовуватися як для свердління з підведенням води, так і для свердління в режимі з мікроударом. Максимальний діаметр свердління в м'яких матеріалах – до 160 мм, у бетоні та залізобетоні – до 102 см.
Під час використання алмазних коронок великого діаметра рекомендується використовувати спеціальну стійку!
Основні переваги GTM OND-916PD-G:
- Професійне будівельне обладнання
- 1 рік – повна гарантія на весь механізм
- 230 В -напруга живлення
- 2,3 кВт - споживана потужність
- 1700 об/хв - частота обертання
- Режим роботи з мікроударом для сухого свердління
- 1 1/4" - діаметр шпинделя
- до 160 мм - діаметр свердління в цеглині
- до 102 мм - діаметр свердління в бетоні
- Можливість використання зі стійкою
- 9 кг - вага дриля без коронок
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Дриль алмазного буріння GTM OND-916PD-G
Перехідник під пилосос
Перехідник під підключення води
Додаткова ручка
Шланг для підведення води
Ключ для фіксації шпинделя
Інструкція
Кейс
Характеристики Дриль алмазного буріння GTM OND-916PD-G з мікроударом
| Потужність | 2300 Вт |
| Вага | 9 кг |
| Діаметр хвостовика | 1 1/4 дюйм, 1/2 дюйм |
| Кількість обертів | 1700 об/хв |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Плавний запуск | Так |
| Наявність реверсу | Немає |
| Живлення | Від мережі 220 В |
| Охолодження | Так |
| Захист двигуна | Так |
| Станина в комплекті | Немає |
| Макс. діаметр свердла | 160 мм |
| Свердління під кутом | Так |
| Країна торгової марки | Китай |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Стан товару | Новий |
Комплектація Дриль алмазного буріння з мікроударом GTM OND-916PD-G з мікроударом у кейсі
| Комплектація | Кейс |
| Станина в комплекті | Немає |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1700 об/хв |
| Вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
- Ціна: 20 857 ₴

