
Акумулятор Kijo JDG 12V 200Ah GEL
- В наявності
14 029 ₴
Завдяки технології GEL акумулятор KIJO JDG12-200 володіє високим терміном служби в резервних безперебійних системах, джерелах безперебійного живлення, а також в сонячних і вітроелектростанціях.
Пластини в акумуляторах Kijo виготовляються тільки з первинного свинцю, що істотно зменшуює ймовірність попадання домішок і утворення внутрішніх мікродефектів. А це в свою чергу, запобігає додатковій деградації характеристик і позитивно позначається на тривалості життя акумулятора.
| Бренд | KIJO |
| Тип | Gel |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна ємність | 200 А·год |
| Внутрішній опір | 3.2 мОм |
| Габаритні розміри | 522х240х222 |
| Вага | 59 кг |
Гелевий акумулятор KIJO JDG12-200 є герметичною необслуговується свинцево-кислотну батарею, електроліт якої виконаний у вигляді гелю (технологія GEL -гелеобразний електроліт), завдяки чому батарея не потребує періодичного обслуговування.
Завдяки такій технології виготовлення, даний акумулятор має більший ресурс в порівнянні з акумуляторами типу AGM.
Переваги:
- не вимагає додаткового втручання і обслуговування при експлуатації;
- в якості наповнювача використовується гелеобразную речовина, яке при пошкодженні не витікає;
- відновлення робочого стану після глибокого розряду не вимагає значної кількості часу;
- низький рівень саморозряду - менше 3% в місяць.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kijo Battery |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 59 кг |
- Ціна: 14 029 ₴

