
Інвертор напруги (ДБЖ) MUST PV18-5048 VPK
- В наявності
21 769 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
PV1800 VPK - багатофункціональний інвертор / зарядний пристрій, що поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою MPPT і зарядного пристрою для забезпечення безперебійного живлення з портативним розміром. Комплексний ЖК-дисплей пропонує налаштовані користувачем і легко доступні кнопки регулювання, такі як струм зарядки акумулятора, пріоритет змінного / сонячного зарядного пристрою і прийнятну вхідну напругу змінного струму для різних застосувань.
| Номінальна потужність | 5000Вт |
| Пікова потужність | 10000Вт |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Напруга АКБ | 48В |
| Макс. напруга ХХ панелей | 105В |
| Макс. зарядний струм від панелей | 60A |
| ККД | 93% |
| Розмір | 515*295*142 мм |
| Вага | 11.5 кг |
* Працює з генераторами інверторного типу
Інверторна система PV1800 VPK може працювати з батареєю в якості резервного джерела живлення для нормальних домашніх потреб в електроенергії. Вони можуть вільно користуватися сонячним світлом і заощаджувати електроенергію.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Номінальна вхідна напруга | 48 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 10000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| ККД, не менше | 93 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 515 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Висота | 142 мм |
| Вага | 11.5 кг |
- Ціна: 21 769 ₴


