
Система зберігання електроенергії MUST НВР18-5248 НМ MPPT LiFePО4
- В наявності
159 638 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Системи зберігання електроенергії MUST є чудовим рішенням для забезпечення резервного живлення для домашнього застосування. Вбудована інверторна система з сучасним літій-залізо-фосфатним (LiFePО4) акумулятором, особливо у поєднанні з сонячними батареями, утворює єдиний вузол для забезпечення автономного живлення для вілл, квартир, офісів, магазинів та інших місць, де потрібне просте та надійне рішення.
| Номінальна потужність | 5200 Вт |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Напруга АКБ | 51.2 В |
| Ємність акумулятора | 250 А·ч |
| Клас комірок | Нові, Клас А |
| Макс. зарядний струм від мережі | 60 А |
| Макс. зарядний/розрядний струм акумулятора | 100 А |
| Макс. напруга ХХ фотопанелей | 450 В |
| Струм від фотопанелей | 18 A |
| Вага | 87 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Тип тягового акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 250 А. г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 159 638 ₴
