
Компресор Matari M550E40-3
- Немає в наявності
- Код: M550E40-3
42 000 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компресор Matari M550E40-3. Однофазний компресор із робочим тиском 10 БАР.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 167 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний тиск | 10 МПа |
| Об'єм ресивера | 270 л |
| Продуктивність | 630 куб. м/хв |
| Розташування ресивера | Горизонтально |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Вертикальний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Довжина | 1340 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Електричні параметри | |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 42 000 ₴



