
Дизельний генератор 180 кВт ESTAR V225 SA АВР GSM WI-FI
- В наявності
- Код: ESTAR V225 SA
1 603 000 ₴
- Альтернатор STAMFORD (Великобританія)
- GSM або WI-FI моніторинг RAINBOW SCADA
- Контроль та керування дизельним генератором через додаток у смартфоні або через будь-який WEB-браузер
- СМС інформування будь-яких на вибір подій та роботи генератора
- Автоматизація введення резерву (АВР) ESTAR.UA
- Підігрів двигуна (Зимовий пакет до -30 ℃)
- Захисний, всепогодний Кожух (Super Silent)
- Силовий агрегат SDEC+STAMFORD
- Панель керування DATAKOM D300 - D500 + GSM
Дизельна електростанція ESTAR V225 SA, максимальною потужністю 180 кВт/225 кВА, комплектується двигуном Volvo (Україна) та альтернатором STAMFORD (Англія) європейської якості та підвищеною витривалістю. Електростанції даної серії відрізняються високим рівнем надійності, відмінними експлуатаційними характеристиками оптимальним співвідношенням «ціна-якість».
Однією з головних переваг даної серії є повна адаптація електростанції до найжорсткіших умов експлуатації 24/7, у тому числі безвідмовна робота в умовах низьких та високих температур, невибагливість до якості палива, підвищеної пилу і вологості, а також низькому вмісту кисню в гірській місцевості.
Фахівці нашої компанії дадуть відповідь на будь-які Ваші питання щодо підбору генератора, його доставки, монтажу та обслуговування нашим сервісним центром. За потреби наші фахівці виконають комплексний аудит вашого об'єкту та проведуть вимірювальні роботи всіх потужностей високоточним обладнанням.
Цілодобова технічна підтримка нашого сервісного центру оперативно вирішить будь-які питання у процесі експлуатації генератора у період гарантії 24-36 місяців. А після завершення гарантійного періоду, ви завжди можете розраховувати на нашу кваліфіковану техпідтримку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Estar |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 3 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Максимальна потужність | 180 кВт |
| Напруга | 380 В |
| Номінальна потужність | 164 кВт |
| Номінальна сила струму | 289 А |
| Повна потужність | 225 кВА |
| Режим роботи | Безперервний |
| Термін служби | 60 років |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип палива | Дизельне |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1850 кг |
| Висота | 1700 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Кількість циліндрів | 6 |
| Марка двигуна | Volvo |
| Об'єм масляної системи двигуна | 34 л |
| Об'єм паливного бака | 300 л |
| Споживання палива | 46 л/год |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Користувацькі характеристики | |
| Двигун | VOLVO |
| Номінальна потужність, кВт | 110 - 300 |
| виготовлення | У капоті |
- Ціна: 1 603 000 ₴
