
Дизельний генератор 32 кВт ESTAR ES40 АВР GSM WI-FI
- В наявності
288 000 ₴
- Альтернатор STAMFORD (Великобританія)
- GSM або WI-FI моніторинг RAINBOW SCADA
- Контроль та керування дизельним генератором через додаток у смартфоні або через будь-який WEB-браузер
- СМС інформування будь-яких на вибір подій та роботи генератора
- Автоматизація введення резерву (АВР) ESTAR.UA
- Підігрів двигуна (Зимовий пакет до -30 ℃)
- Захисний, всепогодний Кожух (Super Silent)
- Силовий агрегат SDEC+STAMFORD
- Панель керування DATAKOM D300 - D500 + GSM
Дизельна електростанція ESTAR ES40, максимальною потужністю 32 кВт/40 кВА, комплектується двигуном OPTIMUS (Турція) та альтернатором STAMFORD (Англія) європейської якості та підвищеною витривалістю. Електростанції даної серії відрізняються високим рівнем надійності, відмінними експлуатаційними характеристиками оптимальним співвідношенням «ціна-якість».
Однією з головних переваг даної серії є повна адаптація електростанції до найжорсткіших умов експлуатації 24/7, у тому числі безвідмовна робота в умовах низьких та високих температур, невибагливість до якості палива, підвищеної пилу і вологості, а також низькому вмісту кисню в гірській місцевості.
Фахівці нашої компанії дадуть відповідь на будь-які Ваші питання щодо підбору генератора, його доставки, монтажу та обслуговування нашим сервісним центром. За потреби наші фахівці виконають комплексний аудит вашого об'єкту та проведуть вимірювальні роботи всіх потужностей високоточним обладнанням.
Цілодобова технічна підтримка нашого сервісного центру оперативно вирішить будь-які питання у процесі експлуатації генератора у період гарантії 24-36 місяців. А після завершення гарантійного періоду, ви завжди можете розраховувати на нашу кваліфіковану техпідтримку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Estar |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 3 |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Максимальна потужність | 32 кВт |
| Напруга | 380 В |
| Номінальна потужність | 29 кВт |
| Режим роботи | Аварійний |
| Термін служби | 20 років |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Дизельне |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Електростартер, Автоматичний запуск |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 978 кг |
| Висота | 950 мм |
| Довжина | 2150 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 1500 об/хв |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Об'єм масляної системи двигуна | 9 л |
| Об'єм паливного бака | 110 л |
| Споживання палива | 4.5 л/год |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість фаз генератора | Трифазний (400) |
| Номінальна потужність (кВт) | 20,1 - 50 |
| Номінальна потужність, кВт | 20,1 - 50 |
| Режим запуску | Автоматичний запуск, Електростартер |
| виготовлення | У капоті |
- Ціна: 288 000 ₴